Yaşam Ağacı Aktivasyonu

Ä°lgili resim

Merhaba,

Bütün toplumlarda yaşam ağacı (tree of life) olarak bilinen kültürel bir sembol vardır.

Şamanlar, Paganlar, Uzak doğu kültürleri, Anadolu kültürü ve adını sayamadığım birçok kültürün içinde yaşam ağacının sembollerini bolca bulabilirsiniz. Kilim ve halı desenlerinde, geleneksel kıyafetlerin motiflerinde veya kadim mimari eserlerin duvarlarında görebilirsiniz.

Dünyanın tam ortasından yükselen bu ağacın kökleri yeraltına iner, dalları gökyüzüne doğru yükselir. Böylece bu kutsal ağaç dünyanın üç katını; yeryüzü, gökyüzü ve yeraltı dünyalarını birbirine bağlar.

Ä°lgili resim

Burada kastedilen Ağaç insanlardır. Bizler yaşam enerjimizi tıpkı bir ağaç gibi çekeriz. Köklerimizle Doğa Anadan, dallarımızla gökyüzünden besleniriz.

Yaşam Ağacı Aktivasyonu adını verdiğim çalışmamda 1. çakradan 12. çakraya doğru enerjisel bir aktarım yapıp tıpkı bir ağaç gibi yaşam ağacınızın canlanmasına destek oluyorum. Yeryüzü şifasına açılmak; bizleri özümüze doğru yaklaştırır ve iyi bir insan olma yolunda daha bilinçli bir şekilde ilerlememizi sağlar.

Bu aktivasyondan sonra kişinin farkındalık seviyesi artar. Yaşam enerjisi daha çok sevgi, huzur, bolluk bereket ve yüksek frekanslı bir enerji alanına doğru geçer. (Kozmik frekans)

12. bilinç seviyesi neden önemli derseniz Toprak Ana’nın çekirdeği yani kalbi 12.’li bilinç seviyesinde bulunur. Yaşam ağacını canlandıran insanlar sayesinde doğa sevgisinin ve Doğa Ana kavramının tekrardan canlanacağına inanıyorum.

Aktifleşen çakraları arındırmak, temizlemek ve şifalandırmak çok önemlidir. Bu yolculukta çeşitli şifa tekniklerini deneyimlemek ve kadim bilgileri öğrenmek entellektüel bilgilerinizi geliştirmenizi sağlar.

Işığın doğuşuna hizmet etmek kendinize, atalarınıza, Doğa Ana’ya ve kainattaki bütün ışık temsilcilerine hizmet eder.

Yeryüzü ve gökyüzü enerjilerinin yaşam ağacınıza ulaşması dileğiyle…

Burcu Yeryüzü