Hizmetler

Merhaba,

Kendi özüyle, Doğa Anayla, rehberleriyle tanışıp şifalanmak ve yeryüzüne ışığı getirmek isteyen bütün dostlarla aşağıdaki çalışmalarda buluşuyoruz.

Seminerler:

Anadolu Şifacılığı

Şamanik Şifa Seminerleri

Yaşam Ağacı Aktivasyonu (7 & 12 Çakra)

Bireysel ve Grup Çalışmaları:

Şaman Davuluyla Şifa Çalışması, Meditasyonlar, Enerji Aktivasyonları

  • Aura ve Çakra Şifalandırma
  • Rehber Hayvanlarını Bulma 
  • Karma Çalışması (Geçmiş ve bu yaşamda oluşturduğumuz karmaların şifalanması)
  • Kayıp Ruh (enerji) Parçalarının Geri Getirilmesi, Ruh kordonu Şifası
  • Kişilerin Nazara Karşı Enerji Alanının Temizlenmesi, Arındırılması, Topraklanması
  • Kalp Kırıklıkları, İlişkilerin Şifalandırılması
  • Atalar Çalışması (Atalardan gelen karmik bağların şifalanması)
  • Yeryüzü Meditasyonu, Doğa Ana’nın sakinleştirici enerjisiyle şifalanmak, topraklanmak

Şifacının Yolu

Geleneksel şifa teknikleri halkların uzun yıllar boyunca deneyimleyerek geliştirdiği doğal şifa yöntemleridir. Modern tıbbın yanında bütünleyici ve destekleyicidirler. Öyleki bugün hastanelerde Holistik, bütüncül şifa teknikleri olarak da uygulanmaktadırlar.

Şifanın yolunda Anadolu Şifa Teknikleri, Şamanik Şifa ve kadim bilgelikle ilgili sunumlar, eğitimler, şifa terapileri yaparak ışıklı dostlarla hemzeminde buluşuyorum.

Işığın yolunda olan herkes gibi benim de nihai görevim hizmetimi yapmaktır. Amacım Doğa Ana’nın bahçesini yeşertmeye katkı sunmaktır.

Kadim yolun temsilcisi atalarımız yeryüzünün koruyucu türünün “insanlar” olduğunu söyler. Ancak bugün hepimizin bildiği gibi insanlık ailesi koruyuculuktan uzaklaşmıştır ve doğaya zarar verir hale gelmiştir. Bu yüzden tüm ışık tohumlarının görevi atalarımızın izinde bu yolun tekrardan canlanmasına hizmet etmektir.

Bu yolda yeryüzü ve gökyüzü enerjilerine açılıp Yaşam Ağacının canlanmasını isteyen dostlara şifa çalışmalarımı sunuyorum. 

İletişim ve bilgi için mail atabilirsiniz: yeryuzusifasi@gmail.com

 

Hakkımda:

Merhaba, Ben Burcu Yeryüzü. Atalarımın ışıklı yolunda yeryüzünün kadim yolunu süren bir yolcuyum. Ocaklı (dede soylu, şifacı) bir ailede büyüdüm. Köyde yaptığımız bir şifacılık araştırmasında Ziyaretten aldığım enerjinin ardından içsel bilgim uyandı ve yeryüzü şifasına açıldım. Bugün rehberlerim Doğa Ana, Ormanın ruhu  ve Kırklar eşliğinde çalışmalarımı yapıyorum. Atalarımdan, yerin, göğün ışıklı ruhlarından öğrendiğim deneyimlerimi Anadolu’nun ve yerel kültürlerin izinde yeryüzü dostlarıyla paylaşıyorum. Amacım uyanış sürecine giren ve yeryüzü şifasıyla ilgilenen dostlarla buluşmak ve yeryüzü şifasının canlanmasına hizmet etmektir.  Hepimizin annesi Toprak Ana mutlu olduğunda bizler de mutlu olacağız. Işık ile…