Danışmanlık

Merhaba,

Ben Burcu Yeryüzü,

Atalarımın ışıklı yolunda yeryüzü ve gökyüzünün yolunu süren bir yolcuyum. Ocaklı ve şifacı bir ailede büyüdüm. Üniversitede iletişim ve sosyoloji eğitimi alıp, uzun yıllar Türkiye’nin önemli PR & Halkla İlişkiler ajanslarında çalıştım.

Bu kapıya gelmeden önce yaklaşık 10 yıl Toprak Ana’nın sevgili çocukları için aktivizm yaptım. Üniversite yıllarımda hayvan hakları topluluğu kurdum. Mezun olduktan sonra da Derin Ekoloji Derneği’ni kurarak hayvan, insan ve doğa felsefesi üzerine çalıştım. İçsel uyanışım köyde yaptığımız sosyolojik bir şifacılık araştırmasında başladı. Ziyaretten aldığım enerjinin ardından şifaya açıldım ve o gün bugündür çalışmalarımı sürdürüyorum. Çalışmalarımda önceliğim Toprak Ana’nın şifalanması içindir. Biz şifalanınca Toprak Ana, hayvanlar ve doğa şifalanmaktadır. Yaşam enerjinizin Toprak Ana’nın manyetik alanına uyumlanması hepimiz için çok önemli bir yoldur. Aktivist kökenli bir Yeryüzü Şifacısı olarak hizmetimi danışanlarıma sunmaktan büyük mutluluk duyduğumu belirtirim.

Spiritüel eğitimimde ailemden aldığım Ocak kültürü ve sosyolojik araştırmalarımın dışında, 4 yıllık Reiki Master sertifikam bulunmaktadır. Evrensel Yaşam Gücü Enerjisi Reiki, iyileştirici bir şifa enerjisi sunan kadim bir şifa tekniğidir. Yaklaşık 2 yıl Reiki Seminerleri verdikten sonra, çalışmalarıma şifa seansları ve kurslar vererek devam etmekteyim. Reiki dışında alanında uzman şifacıların eğitimlerine katılarak çeşitli kurslar aldım.

Hazırladığım çalışmaların hepsinde kişisel yolculuğumda edindiğim tecrübelerle birlikte kadim zamanlardan beri sürdüğümüz yolla ilgili bilgilere yer veriyorum. Geçmişle gelecek arasında köprü olup, atalarımızdan aldığımız mirası sizlerle paylaşıyorum. Yazılarımda ve çalışmalarımda Şamanizmden tutun da Antik çağlardan Bektaşiliğe kadar birçok kültürdeki yolun izlerini bulabilirsiniz. Özümüzde olan bilgeliğin yeniden gün yüzüne çıkarak bireysel ve toplumsal dönüşüme hizmet etmesini diliyorum.

*Bireysel ve grup çalışmalarımı İstanbul Radia Gelişim’de yapıyorum. Seanslar yaklaşık 2 saat sürmektedir. Seanslardan sonra yapılan çalışmayla ilgili Şifa Çalışmaları bölümünde uygun meditasyon ve arınma çalışmaları sunuyorum. Çalışmalar hakkında bilgi almak isteyen kadınlar kısa bir ön yazı ile başvuruda bulunabilir.

DANIŞMANLIK

Yüz Yüze Şifa Danışmanlığı

Online Şifa Danışmanlığı

Anadolu Şifacılığı Semineri

ŞİFA ÇALIŞMALARI

Anadolu’nun ışıklı yolunda hazırladığım şifa çalışmalarımı aşağıda sunuyorum.

Atalar Çalışması: Kendi atasal köklerinize yönelik bir dizim çalışması sunuyorum. Köklerinizden, soyağacınızdan gelen olumsuz kodların, bağların, ruhsal sözleşmelerin, tıkanıklıkların çözülmesi için nesiller boyu aktarılan travmalarla ilgili derinlemesine şifa çalışıyoruz.

Hayat Ağacı: Bizler yaşam enerjimizi tıpkı bir ağaç gibi çekeriz. Bu çalışmada hayat ağacınızın kökünde, gövdesinde ve dallarında çalışıyoruz. Ağacınız canlandığında yaşam enerjiniz güçlenerek frekansınız yükselir. Böylece Toprak Ana’nın sevgili çocuğu haline gelip onun semahını dönebilirsiniz.

Core Shamanism: Şamanik şifa çalışmalarımı Kam atalarımın izinde gerçekleştiriyorum. Kök şamanizm olarak da bilinen çekirdek şamanizmle özünüze doğru bir yolculuğa çıkıyoruz. Çalışmada Kam davulum eşliğinde ses frekanslarıyla şamanik yolculuk yapıyoruz. Doğayı sevenlerin ve Şamanik çağrı alanların ilgisini çekeceğini düşündüğüm bir çalışmadır.

Rehber Hayvanlar: Toprak Ana’nın semahını dönmek isteyenler rehber hayvanlarıyla tanışarak onların şifalı güçlerini hayatına katabilirler. Beyaz Atın şifasıyla arınmak, Karacanın kalbiyle yumuşamak, Balinanın hafızasıyla özünü keşfetmek ya da yunusun nefesiyle şifalanmak isteyenler için şifalı bir çalışmadır. Bu çalışmanın özellikle rüyalarında ve meditasyonlarında sık sık hayvan rehberliği alanların ilgisini çekeceğini düşünüyorum.

Ruhsal Sözleşmeler: Atalardan, geçmiş yaşamlardan getirdiğiniz ve bu yaşamda oluşturduğunuz karmaların, ruhsal sözleşmelerin şifalanması.

Yıl Çemberi – Etkinlik TakvimiYıl boyunca yaptığım çalışmalara katılmak isteyenler başvuruda bulunabilir.

KURSLAR

Şifa Kursu: Bu kursu ruhsal görevi şifacı olanlar ve kendisini şifa alanında geliştirmek isteyenler için hazırladım. Kursun içinde; Evrensel Yaşam Enerjisi Aktivasyonu, elle şifa verme, meditasyon, düşünce gücü, çakralar, aura katmanları, nazardan korunma, ilahi rehberle çalışma ve şifacılığın incelikleri gibi konularda çalışmalar sunuyorum. Kurs kapsamında önce danışmanlık verip ardından online çalışmalar sunuyorum.

Ruhsal Sözleşmeler: Ruhsal sözleşmeleri temizlemek ve bu konuda daha bilinçli yaşamak isteyenler için bir kurs hazırladım. Kurs içinde ihtiyaç duyduğunuz zaman yapabileceğiniz şifa çalışmaları da bulunmaktadır.

Ocak ve Atalar Çalışması: Hepimizin bir soyağacı bulunuyor. Atalar kültürünün izinde Ocak nedir? Yolu nasıldır? Bu alanı keşfetmek ve şifalanmak isteyenler kursa başvuruda bulunabilir.

İletişim

İstanbul, Türkiye

Bize Mesaj Gönderin