Çakraları Şifalandırma Cümleleri

Here is our step by step guide on how to meditate for beginners, full of useful tools, tips and recommendations to get you started.

Merhabalar,

Çakralarınızı ve auranızı şifalandırmanız için sihirli cümleler hazırladım. Çok etkili olduklarını şimdiden söyleyebilirim. Hem bireysel hem grup çalışmalarımızda sözlerin etkisini birçok kişi deneyimledi. Kendi iradeniz doğrultusunda sevgiyle kabul ediyorum diyerek şifaya açılabilirsiniz. Sözleri yavaşça ve hissederek okumak önemlidir.

Çalışmanın Ön Hazırlığı

Bildiğiniz gibi her şifa çalışmasından önce dikkat etmemiz gereken bazı püf noktaları bulunuyor.

Öncelikle kendinizi ve bulunduğunuz mekanı hem fiziksel hem enerjetik alanda arındırmalısınız. Bunun için basit teknikler bulunuyor.

Örneğin fiziksel temizlik için evinizi sirkeli/tuzlu suyla evi silebilirsiniz. Kendiniz de duş alarak temizlenmeyi unutmayın. Şifa çalışacağınız odayı enerji düzleminde arındırmak da önemlidir. Bunun için ada çayı ile tütsüleme yapabilirsiniz. Veya buhurdanlık alıp sandal ağacı gibi esans yağlarıyla arındırma yapabilirsiniz. 5 dakika tütsüledikten sonra camları açıp odadaki enerjinin çekilmesini bekleyin.

En kolay ve pratik yöntemi sona sakladım. Evinize düşünce gücüyle beyaz ışık göndererek de eterik alanda ortam temizliği yapabilirsiniz.

Ä°lgili resim

Şifaya başlamadan önce kendinizi koruma altına alın. En iyi koruma yöntemlerinden bir tanesi ışıkla korunmaktır. Kendinizi beyaz ışıkla dolu bir balonun içine alabilirsiniz. Dileyen üst çakra renklerinden mavi, mor veya gökkuşağı renkleriyle de koruma yapabilir. Koruma balonunuzu yaşam çiçeği, mandala veya prizmatik, kristalimsi şekillerde çevrenizde düşünerek de güçlü bir koruma yapabilirsiniz. Hayal gücü, düşünce gücü anında kuantum alanında işleyen bir enerji olduğunu unutmayın.

Arındırma Yöntemleri:

  1. Yöntem: Okumak
    Aşağıdaki yazıları 21 Gün boyunca her gün bir kez sesli okuyun. Cümleleri hissederek yavaşça okumak önemlidir. Okurken enerjinin bedeninizde çalıştığını gözlemleyin.
  2. Yöntem: Dokunarak Şifa Vermek
    Cümleleri okurken, çakralarınıza 1-2 dakika dokunup ellerinizle şifa verebilirsiniz.
  3. Yöntem: Zihinsel Şifa Göndermek
    Oturun veya bağdaş kurun. Dileyen uzanabilir. Ardından taç çakradan başlayıp kök çakraya doğru zihninizden ışık gönderin. Hangi çakrayı şifalandırıyorsanız o renkte ışık gönderebilirsiniz.


Çakra Şifalandırma Cümleleri

TAÇ ÇAKRA: Taç çakram şifalandı, şifalandı, şifalandı. Tüm zamanlarda ve boyutlarda şifalandım. Her türlü nazar, negatif enerji temizlendi. DNA kodlarım şifalandı. Zihnim temizlendi. İlahi beyaz ve mor ışıkla yıkanıyorum. Geçmiş yaşamımdan ve atalarımdan gelen karmaların şifalanmasını diliyorum. Yükselmemi engelleyen bütün sözlerimi iptal ediyorum. Yüksek benliğimle iletişim halindeyim. Bütünün bir parçasıyım. Yaradanın sevgisiyle doluyum.

ÜÇÜNCÜ GÖZ ÇAKRASI: Üçüncü Göz çakram şifalandı, şifalandı, şifalandı. Tüm zamanlarda ve boyutlarda şifalandım. Geçmiş yaşamımdan ve atalarımdan gelen karmaların şifalanmasını diliyorum. Yükselmemi engelleyen bütün sözlerimi iptal ediyorum. İlahi koyu mavi ışıkla yıkanıyorum. Sezgilerime güveniyorum.

BOĞAZ ÇAKRASI: Boğaz Çakram şifalandı, şifalandı, şifalandı. Tüm zamanlarda ve boyutlarda şifalandım. Geçmiş yaşamımdan ve atalarımdan gelen karmaların şifalanmasını diliyorum. Yükselmemi engelleyen bütün sözlerimi iptal ediyorum. Boğazımdaki tüm düğümleri açıyorum. İlahi mavi ışıkla yıkanıyorum. Dünyayla ve insanlarla iletişim halindeyim. Kendimi kolaylıkla ifade ediyorum. İç sesimi duyuyorum.

KALP ÇAKRASI: Kalp Çakram şifalandı, şifalandı, şifalandı. Tüm zamanlarda ve boyutlarda şifalandım. Yükselmemi engelleyen bütün sözlerimi iptal ediyorum. Geçmiş yaşamımdan ve atalarımdan gelen karmaların şifalanmasını diliyorum. Kendimi seviyorum. Kendimi ve hayatımdaki herkes affediyorum. İlahi yeşil ışıkla yıkanıyorum. Huzur doluyum. Hayata güveniyorum.

GÖBEK ÇAKRA: Göbek Çakram şifalandı, şifalandı, şifalandı. Tüm zamanlarda ve boyutlarda şifalandım. Yükselmemi engelleyen bütün sözlerimi iptal ediyorum. Geçmiş yaşamımdan ve atalarımdan gelen karmaların şifalanmasını diliyorum. İlahi sarı ışıkla yıkanıyorum. Duygularımın farkındayım. Ben benim. Kendimi ve dünyayı hazmettim.

SAKRAL ÇAKRA: Sakral Çakram şifalandı, şifalandı, şifalandı. Tüm zamanlarda ve boyutlarda şifalandım. Yükselmemi engelleyen bütün sözlerimi iptal ediyorum. Geçmiş yaşamımdan ve atalarımdan gelen karmaların şifalanmasını diliyorum. İlahi turuncu ışıkla yıkanıyorum. İlahi dişil enerjiyi hayatıma davet ediyorum. Yaratım enerjisine açıldım. Hayattan keyif alıyorum. Hayat beni her an destekliyor. Güvendeyim. Bolluk bereket içindeyim.

KÖK ÇAKRA: Kök Çakram şifalandı, şifalandı, şifalandı. Ben benim. Tüm zamanlarda ve boyutlarda şifalandım. Geçmiş yaşamımdan ve atalarımdan gelen karmaların şifalanmasını diliyorum. Yükselmemi engelleyen bütün sözlerimi iptal ediyorum. İlahi kırmızı ışıkla yıkanıyorum. Doğa Ana ile uyumlandım. Yeryüzünün manyetik alanına bağlandım. Köklendim. Topraklandım. Bacak, diz ve ayak çakralarım açıldı. Hayata güveniyorum. Alma verme dengem tam. Dünyayı ve kendi bedenimi seviyorum. Bolluk bereket içinde yaşıyorum. Atalarımdan gelen olumsuz DNA kodlarımı şifalandırıyorum.

Auranızı Şifalandırın

Çalışma bitiminde beyaz, gümüş ve altın ışığın üstünüze doğru aktığını düşünün. Işıkla parlayın. Ben ışığım deyin. Işığınız gittikçe büyüsün. Ve şu cümleleri söyleyin: “İlahi ışığa, yüksek benliğime, rehberlerime teşekkür ederim. Büyüdüm, geliştim, dengelendim. Işıkla doldum.”

Not: Çakralar arınırken su içmek, doğada, açık havada, parkta gezmek topraklanmanızı destekler.