Atalar Çalışması

Yeryüzünün evriminde, dünyadaki tüm canlılarla birlikte bir değişimden geçiyoruz. Yaşam amacımız, kişiliğimiz yeni bir yaratım sürecine doğru ilerliyor. İnsan enerji alanının varlığını keşfetmek Dünyayı algılama şeklimizi ve şifa ile ilişkimizi de derinleştiriyor. Bu süreçte keşfedilen şeylerin hepsi yeni bir başlangıcı doğuruyor. Tıpkı yeni doğmuş bir bebek gibi kişinin yeni gerçekliğini emekle besleyip büyütmesi gerekiyor.

Aslında bu yaşamınızdaki Dünya misyonunuzu içte bilirsiniz. O sizinle birlikte doğdu. Ancak ne olduğunu keşfetmeniz için öncelikle dünyevi kıyafetlerden arınmak gerekir. Sonrasında ise ona doğru bir yolculuk başlar.

Köklerimiz

Ruhun, bedenin şifalanması için atalar çalışması önemli bir mihenk taşıdır. Atasal aktarımların özelliklerini ve şifalanması gereken yanlarını keşfetmek çekirdek ve kök şifanın bir parçasıdır. Toprak Ana, atalarımız ve bizler fiziksel ve ruhsal olarak büyük bir aileyiz. Birlikte varoluş çemberinin dönüşünü gerçekleştiriyoruz. Bu çemberin şifalanması insan ve doğa ilişkisi açısından çok önemli bir adımdır.

Köklerimiz, atalarımız, ruhsal rehberler ve akaşik kayıtlar için hazırladığım şifa çalışmaları ve yol rehberliği hakkında danışmanlık almak isteyen kadınlar bana ulaşabilir.

Toprak Ana’ya gönülden hizmet edip ışığı yeryüzüne çağıran analarla buluşmak dileğiyle…