Bireysel Seanslar

Merhaba,

Birebir danışmanlık almak isteyenler için kişiye özel seanslarım başlıyor.

Şifalanmak, arınmak, tekamül etmek ve özüne dönmek isteyen dostlarla buluşacağız.

Çalışmalarda neler olacak?

🌎Şifa ve enerji çalışmaları (Çakra ve aura temizliği)

🌎Yaşam Ağacı Aktivasyonu

🌎Dünya Görevi

Şifa yolculuğuna yeni başlayanlarda ve şifalanma sürecinde yol kat edenlerde farklı enerji çalışmaları uyguluyorum. Temelden bir yol haritası ve eğitim almak isteyenlere kişiye özel eğitimler sunuyorum.

Seanslarda başlangıç olarak enerji bedenin temizliğiyle başlıyorum. O sırada ihtiyacınız olan güçlü enerjiler inmeye başlıyor. Şimdiki yaşamdaki tıkanıklıklar, geçmiş yaşamdan gelen ruh kalıntıları, kayıp ruh parçaları, ilişki şifalandırma, atalar çalışması gibi…

Enerji temizliğiyle birlikte bedeninizdeki biyoenerji artıyor. Yaşam enerjiniz böylece bedeninizde rahat bir şekilde akmaya başlıyor.

Yaşam Ağacı Aktivasyonu

Enerji akışı temizlendikten sonraki seanslarda ise yaşam ağacının canlandırılmasına ve Dünya görevinin keşfedilmesine rehberlik ediyorum. Dünyamız 12’li çakra sisteminde bulunuyor. Bu seansta 1. çakradan 12. çakraya doğru temel bir bilgilendirme yapıp enerji aktivasyonu yapıyorum.

Dünya’ya geliş amacınızı keşfettiniz mi?

Ruhunuz kim bilir kaç kez dünyaya geldi, kim bilir hangi yeteneklere sahip… Aslında bu yaşamınızdaki ruhsal görevinizi, Dünya misyonunuzu veya tekamülünüzü içte bilirsiniz. O sizinle birlikte doğdu. Ancak ne olduğunu keşfetmeniz için öncelikle dünyevi kıyafetlerden arınmak gerekir. Sonrasında da ona doğru bir yolculuk başlar.

Şifa çalışmalarım ışığın yolunda dünyaya, kendisine ve insanlara sevgiyle şifa vermek isteyenlere açıktır. Örnek olarak; uyanışa geçen ruhlar, yıldız tohumları, görevli ruhlar, ışık işçileri veya ışıklı çocukların ailelerine rehberlik ediyorum.

Bu yolculukta dünya anayı seven dostlarla buluşmak dileğiyle🙏🌎

Bilgi ve kayıt için: yeryuzusifasi@gmail.com