Kurban Bayramı Şifa Çalışması: Hayvanların Ruhlarını Uğurluyoruz

Gelin canlar bir olalım ve bu bayram nefsimizi kurban edelim.

Bayramlık göreviniz ışığı ve sevgiyi yaymak olsun.

Bugün ben ve benim gibi birçok kişi hüzünlü… Kesilen kuzuların, koyunların, ineklerin acısını hissediyoruz. Yüreğimizde bir acı ve hüzün var. Sokaklarda gezerken kamyonların arkasına zincirlenmiş, mahallede ağaçlara bağlanmış hayvanların gözlerine bakamıyoruz. Yaşanılan acıyı hepimiz görüyoruz.

Bu yüzden hayvanların uğurlanması için Kam davulumla bir şifa çalışması yaptım. Rehberlerimle birlikte bir enerji ve frekans alanı açtım.

Sizler de gönlünüzden katılmak isterseniz bu enerjiye ışık gönderebilirsiniz.

Aşağıdaki niyet cümlesini söyleyerek hayvanları uğurlamamıza destek olabilirsiniz.

“Doğa anamızın sevgili çocukları… Sizlerin ruhsal ve fiziksel acılarını, travmalarını görüyoruz. Yaşadığınız her şeye sevgiyle ışık gönderip hepsini şifalandırıyoruz. Ve sizleri tertemiz bir şekilde bir sonraki yaşamınıza uğurluyoruz. Ruhlarınız artık özgür.”

Bu cümleyi kalpten okuyup önce mahallenizdeki hayvanlara ardından da tüm dünyada kurban edilen hayvanlara gönderebilirsiniz.

Dünya Ananın bahçesinde var olan tüm canlarla kardeşçe, sevgiyle birlik beraberlik içinde yaşayalım.

Yeryüzü şifası daim olsun.

Aşk ile… Işık ile…

Burcu Yeryüzü

Not:

Bugün bir konuya daha dikkat çekmek istiyorum. Yeryüzüne yeni bedenlenen çocukların çoğu vegan, vejetaryen bilince sahip. Onların çok kutsal bir görevi bulunuyor. İnsanların sevgi bilincini yükseltiyorlar. Ve türler arası iletişimi canlandırıyorlar. Bu yüzden etyemez biriyle karşılaştığınızda onlarla tartışıp hayvan yeme kültürünü onamak yerine lütfen bırakın görevlerini yapsınlar. Hayvan yemeyi bırakmak veya azaltmak isteyenlere de bir not düşmek isterim. Yaşam enerjinizi yükselttikçe hayvan yeme isteğinizi azaltabilir veya tamamen bırakabilirsiniz.

Yüksek frekanslı enerjilerden beslenenler daha çok sıvı ve sebze ağırlıklı yiyecekleri tercih ediyor.

Yaşam enerjimi nasıl yükseltirim diyenlerle birlikte çalışmalar yapıyorum. Bu konuda danışmanlık almak isteyenler bana yazabilir: yeryuzusifasi@gmail.com