Genel

Sirius’tan Gelen Yeni Işık Beden Güncellemeleri

Sirius’tan Gelen Yeni Işık Beden Güncellemelerini Bedenlemek İçin Meditasyon ve Aktivasyon

Sirius’tan gelen bu yeni ışığı bedenlerken, Siriuslu Üstatlar enerjilere odaklanırken derin nefesler alıp vermenin çok önemli olduğunu bilgilendiriyorlar. Işık Kodlarının tam gücünü bütünleştirmek için Kalp Merkezi baskı altında, bu nedenle akciğerlere nefes almak Beden ve Işık Bedenin bu bölgesini genişletmeye ve dengelemeye yardımcı olur.

Oturmak üzere sessiz bir yer bulun. Bu meditasyon için uzanmak yerine oturmak daha iyidir, çünkü güçlü enerjilerin

omurganızdan aşağıya ve Dünyaya akması gereklidir.

Şimdi kalp merkezinize odaklanın ve derin nefes alıp vermeye başlayın… nefes alın ve verin ve bedeniniz oldukça gevşeyene kadar nefesinizin yavaşlamasına izin verin. Kök Çakranız ve Dünya Yıldızı Çakranız vasıtasıyla Dünyaya ve Dünyanın Kalbine kişisel kanalınızı açın. Dünya Ana Kozmik Kalbe uyumlanırken Onun Kalbinin atışları ile uyum içinde nefes alın.

Bu Enerjiyi Kalbinize geri getirin ve derin nefes alıp verin. Şimdi, Taç Çakranız ve Ruh Yıldızı Çakranız vasıtasıyla Kozmik Kalbe kanalınızı açın, İlahi Kalp ile uyum içinde nefes alın. Odağınızı Kalbe geri getirin. Uyumlandınız ve topraklandınız. Şimdi, dilerseniz sizinle çalışmaları için Siriuslu Üstatları, Yunus Melekleri, Başmelekleri ve Elohim’i ve bu zamanda size yardım etmesini dilediğiniz Yıldız Üstatlarını çağırabilirsiniz.

Sirius’tan gelen Işık Kodu aktarımlarını alması için Epifiz Bezinizi açın. Işık Epifiz Bezinize dolarken ve bedeninizden aşağıya akarken, derin nefes almaya ve bedeniniz vasıtasıyla enerjiyi Dünyaya topraklamaya devam edin.

Bedeniniz dengeli ve sakin hissedinceye kadar sadece nefes almaya ve topraklanmaya devam edin. Işık Kodları bütünleştirilinceye kadar bunu gün boyunca yapmaya devam etmeniz gerekebilir.

Ayrıca, dinlenmeli, uyumalı ve tek başına zaman geçirmelisiniz. Bol bol su için. Sık sık yıkanın. Pembe Himalaya Tuz Kristalleri banyosu yapabilirsiniz.

Çalışılacak iyi kristaller Elmas ve Herkimer Elmaslar, Berrak Kuvars, Tanzanit, Lapis Lazuli, Azeztulite, Altın Turmalin

ve Siyah Turmalin ve Obsidiyen. Veya bu zamanda hangi kristal sizi çağırıyorsa.

(Çeviri: Saffet Güler)

http://www.starchildglobal.com/channels-and-articles/the-sirius-transmission-and-the-multi-dimensional-light-bodyupgrade

Okuyucuya Not

Bugünlerde rüyanızda mavi renk, mavi yıldız, mavi kristal, sembol vb renkler görebilirsiniz. Yükseliş enerjilerine açılmış görevliler, ışık taşıyıcıları son dönem aktivasyonları kabul ettikçe kiminin aura katmanları kiminin de orjinal mavi kopyası canlanmaya başlayacak. Şimdiden bütüne şifa olsun.

Yeryüzü Şifası

Kategoriler:Genel