Genel

İzmir: Şifa Çemberi ve Kam Davuluyla Yolculuk – 27 Temmuz Cumartesi

İzmir’deki yeryüzü dostlarıyla 27 Temmuz Cumartesi günü saat 12:00-18:00 arasında Stüdyo Bir’de bir araya geleceğiz.

Şifa Çemberi ve Şamanik Yolculuğumuza katılmak isteyen dostlar yeryuzusifas@gmail.com’dan bana yazabilir.

Şamanik Yolculuğun İçeriği Hakkında:

-Kam / Şaman Davulu ile Yolculuk

-Şamanın 3’lü dünyasına yolculuk: Alt Dünya, Orta Dünya ve Üst Dünya

-Alt Dünya: Kök çakramızın altında bulunan Dünya yıldızı çakralarımız şifalandırılır.

-Orta Dünya: Fizik bedende bulunan 7 çakramız şifalandırılır.

-Üst Dünya: Taç çakramızın üstünde bulunan Ruh yıldızı çakralarımızla ve yüksek benlikle bağlantı kurulur ve şifalandırma yapılır.

-Çakra ve aura katmanları arındırılarak, şifalandırılır ve güçlenlendirilir.

-DNA kodları aktifleşir. Fizik Beden ile Işık Beden dengelenir.

-Kayıp ruh parçalarınız, enerji iplikçikleriniz hangi anıda, boyutta sıkıştıysa size geri getirilir.

Not: Şaman Davuluyla yaptığımız Şamanik Yolculukta ruhsal rehberlerimiz davulun yaydığı yüksek titreşimler aracılığıyla bizleri şifalandırır. Hem ışık bedende hem fizik bedendeki blokajları, travmaları, enerji kayıplarını şifalandırırlar. Bu süre içinde katılımcılardan kimisi duru görüsünde şamanik yolculuğu, seyahati capcanlı izleyebilir. Kimisi göremeyebilir. Şifa her halükarda ışık beden ve fizik beden arasında çalışır. Şifanın gücü çalışmadan sonra da kişilerin yaşamını etkilemeye devam eder. Rüyalarda haberci mesajlar ve görüler alınabilir. Rehberlerimizin verdiği yüksek ışık kodları kişinin bedeninde değişimi, aktivasyonu başlatır.

Şifa Çemberinde Neler Yapacağız?

4 elementle, sarkaçla enerji çalışması yapıp, çakralar ışık beden ve aura hakkında bilgi aktarımı yapacağım.

Birlikte çakralarımızı açıp, şifalandırma çalışması yapacağız.

Nazardan, negatif enerjiden korunma tekniklerini aktaracağım.

Rüyalar ve sembol dili hakkında konuşacağız. Geçmiş, gelecek ve şimdiki ana ait duygu durumlarımızı ve spiritüel yolculuğumuzu konuşacağız.

Rehberlerimizi çağırıp şifa çalışması yapacağız: Rehber hayvanlar, Kırklar, Doğa Ana, Ormanın Ruhu-Hızır ve Göğün Işıklı Ruhları…

Son olarak; Şamanik Yolculukta, rüyalarımızda gördüğümüz rehber hayvanlarını, aldığımız görüleri, sembolleri ve mesajları yorumlayacağız.

Katılmak ve bilgi almak isteyen yeryüzü dostları bana mail atabilir: yeryuzusifasi@gmail.com

Not: Gelirken rahat kıyafetler giyebilirsiniz. Şifa çemberimizde su ve doğal taşlarla enerji çalışması yapacağız. Yanınızda suyunuzu ve varsa taşınızı, sarkacınızı getirebilirsiniz.

Işık ile

Burcu Yeryüzü

Hakkımda:

Merhaba, Ben Burcu Yeryüzü. Atalarımın ışıklı yolunda yeryüzünün ve gökyüzünün yolunu süren bir yeryüzü şifacısıyım. Ocaklı (dede soylu, şifacı) bir ailede büyüdüm. Anne tarafımdan ailemin soyadı Kam. “Kam” Türkçe Şaman demek. Bugün hep birlikte bilge Kam Anaların izinde dişil bilgeliği yeryüzüne getiriyoruz. İçsel uyanışım köyde yaptığımız bir şifacılık araştırmasında başladı. Ziyaretten (kutsal yer) aldığım enerjinin ardından uyandı ve yeryüzü şifasına açıldım. Bugün rehberlerim Doğa Ana, Ormanın Ruhu-Hızır ve Kırklar eşliğinde çalışmalarımı yapıyorum. Atalarımdan, yeryüzü halklarından ve yerin, göğün ışıklı ruhlarından öğrendiğim deneyimlerimi yeryüzü dostlarıyla paylaşıyorum. Görevim “Yol”un sürülmesine hizmet etmektir. Hepimizin annesi Toprak Ana mutlu olduğunda bizler de mutlu olacağız. Aşk ile… Işık ile… Burcu Yeryüzü

Kategoriler:Genel