Aslan Kapısı Açılıyor

Aslan Kapısı açılıyor🙌

Çağırın aslanları yeryüzüne doğru😊🙏🦁

6-7 Temmuz’da Gökyüzünün kapıları açılıyor. Aslanlı Kapıdan yeryüzüne doğru çok güzel ışık kodları inecek. Hatta enerji 5’inden itibaren inmeye başladı. Rüyalarında eğitilenler mesajları almaya başladı bile…

Güneşten daha büyük ve daha parlak olan Sirius A’dan tekamülümüz için gelen ışık kodlarını, eşsiz titreşim seviyelerini ve frekanslarını her yerden hissedebileceğiz. Aslanlı kapı birçok kişinin spiritüel yolculuğuna katkı sağlamıştır. Sirius yıldızı Kuran’da Şi-Ra yıldızı olarak geçmektedir.

Şamanlarda Sirius’un adı Akyıldız ve Demirkazıktır. Afrika kabilesi Dogonların mağaralarında da Sirius’un çizimlerine rastlanmıştır.

Yeryüzüne insanlığı tohumlayan göksel atalarımız onlar. Bu yüzden dünyanın her yerinde aslanlı kapı ve aslanlı çeşmelere rastlayabiliriz. Bu tarihi yapıları gördüğünüzde aklınıza Sirius’u ve Venüs’ü getirebilirsiniz.

Erenlere ve Yolu sürenlere rehber olan Kırklar, Aslanlar olarak geçmektedir.

Gökyüzünün kapılarını Aslanlar tutuyor. Özüne doğru yolculuğa çıkan canlar rüyasında, vizyonunda mavi renk, yıldız, aslan, kartal, boğa, kurt gibi Siriusyen enerji kodlarını alıyor. Tekamül eden, frekansı yükselen, boyut kapılarını geçen herkes Kırkların, Aslanların rehberliğinde tekamül etmektedir. Anadoluda yolu sürenlerin hep dediği gibi bu yola rehbersiz çıkılmaz.

6 ve 7’sinde göksel atalarımız Sirius’tan gelen bu güzel enerjilere kanal olup, kam davulumla dünyaya ve ışık takipçilerine bir şifa göndereceğim. Alan canlara şifa olsun💚

Merak edenler şu konuları araştırabilir:

Sirius Yıldızı Nedir?

Sirius – Mu/Lemurya Uygarlığı (Kitap: Galaktik insan)

Sirius ve Venüs (Kitap: Yaşam Çiçeğinin Unutulnuş Sırrı 1-2)

Kırklar kimdir, Kırklar ve Aslan ilişkisi nedir?

Kırklar Sofrası, Kırklar Dağı, Kırklar Semahı, Kırklı Olmak, Kırkını Çıkarmak, Kırklamak Anadolu’da neden önemlidir?

Kırklardan cana bir ışık geldi…

Aşk ile… Işık ile

Burcu Yeryüzü

#aslanlikapi #siriusa #kırklar