Yeni Çocuklar

Yeni Çocuklar – KRYON

İçinde büyüdüğünüz bu karanlığa çocuklarınızın sahip olmadığını anlıyor ve kavrıyor musunuz? Bu yeni enerjiye, karanlığı hiç deneyimlemeyecek olan çocuklar geliyor. Onlar sadece yeni manyetik ızgarayı bliyor; sadece içsel zeki bedenin kendisini iyileştirdiğini biliyorlar. Sezgisel olarak savaşın hiç bir şeyi çözmediğini biliyorlar. Onlar karanlık ile, sizin yapmakta olduğunuz her şeyden daha fazla savaşacaklar. Tutumlarınızın bazılarının hiç anlaşılması olmayacak, çünkü çocuklar sadece ışığın mantığını görürler. Hiç deneyimlemedikleri ve sezgisel olarak işe yaramayan bir şeye hala bağımlı olanlara karşı onların sabrı sınırlı olacak.

Onların metafizik ile ve yeni İnsan Varlığının yaptığı her şey ile hiç ilgileri olmayabilir. Spiritüel olmayabilirler, yine de içlerindeki Tanrı ile yapacakları her şeye sahipler. Bu, spiritüelliğin bir seçim olmasının gerekmediği, gerçek olarak miras alınan bir şey olduğu yeni İnsandır. Bu onların onunla doğdukları bir şeydir – yaratıcının bir parçası olduklarının ve denge ve barışın tüm İnsanların ana hedefi olduğunun içsel anlayışı. Size bakıp “Herkes bunu bilmiyor mu?” diyecekler.

Bu, içinde büyüdüğünüz eski enerjiye benziyor mu? Sevgililer, çocukları beklemeyin. Işığı görmek, eskiyi bırakmak ve doğrudan yeni enerjiyle buluşmak için yeterince olgun olmanıza şimdi ihtiyacımız var.

Ve öyledir.

Çeviri: Saffet Güler