İstanbul’daki Şifa Çemberimiz Işık İçinde Geçti

Geçtiğimiz pazar günü Babalar gününde İstanbul Radia Gelişim’de yaptığımız şamanik şifa çalışmamız yeryüzü ve gökyüzünün ışıklı rehberleri eşliğinde çok güzel geçti.

Katılan canlara, doğa anaya ve hepimize şifa olsun. Hizmetimiz daim olsun.

Çalışmamıza katılan @anadolusamanizmi’ne teşekkür ederiz.🌹

Çalışmalarımı takip edenler bilir. Genelde sunum eşliğinde şifa seminerleri yapıp bilgi paylaşımı yapıyorum. Ancak bu çalışmada ağırlıklı olarak şaman davulu üzerinde durmak istedim.

Anadoludaki kadınlar şifa çalışmalarında Kam (şaman) davulunu kullanır.

Kurşun dökme veya tütsü yapma kadar aşina olmayabiliriz ancak bu teknik vardır. Bu yüzden bize uzak değil çok yakın bir şifa tekniğidir.

Çemberimizde şaman davulunun çok güçlü bir şifa aracı olduğunu bir kez daha deneyimlemiş olduk.

Davulun titreşimleri bütün çakralar ve aura katmanlarında dolaştı. Deyim yerindeyse blokajları gümbür gümbür açtı.

Çalışmadan sonra bir dostumuz rüyasında bedeninden kilolarca kurt attığını gördü. Bir dostumuz geçmişte takılı kaldığı anı gördü. Bir dostumuz spiritüel doğumunu gördü… Bunlar gerçekten muazzam bir dönüşümün habercileri…

Örneğin bazı dostlar duru görüsünde şamanik yolculuğu capcanlı görürken bazıları görü almadı. Burada kişinin kendini hazır hissetmesi, akışa bırakması önemli…

Ancak hep söylediğim gibi herhangi bir şey görmesek bile davulun şifası bedenimizde çalışır.

Genelde daha sonra aldığı şifayı rüyasında görenler oluyor. Veya hayatındaki değişimlerde hissediyorlar.

Nitekim çalışmadan sonra dostlarımız rüyalarında aldığı mesajları aktardılar. Kimisi şifa çemberinde aldığı inisiyasyonu kimisi de enerji bedenin arınmasıyla ilgili görüler aldı.

Aslında bütün şifa çalışmalarında bizler ihtiyacımız olan enerjileri alırız. Ve sonrasında da bu enerjiler bedenimizde çalışmaya devam eder.

Bizler şifalandıkça kendimiz, ailemiz, çevremiz ve doğa da şifalanıyor.

Şifanın çoğalarak yeryüzüne doğru yayılmasını diliyorum.

Işık ile…

Burcu Yeryüzü

Çalışmadan bazı fotoğraflar paylaşıyorum:

Şifa Çemberinin İçeriği Hakkında:

Kam Davulu ile Yolculuk

-Şamanın 3’lü dünyasına yolculuk: Alt Dünya, Orta Dünya ve Üst Dünya

Alt Dünya: Kök çakramızın altında bulunan Dünya yıldızı çakralarımız,

Orta Dünya: Fizik bedende bulunan 7 çakramız,

Üst Dünya: Taç çakramızın üstünde bulunan Ruh yıldızı çakralarımızla ve yüksek benlikle bağlantı kurulur ve şifalandırma yapılır.

-Çakra ve aura katmanları arınarak, şifalandırılır ve güçlenlendirilir. DNA kodları aktifleşir. Fizik Beden ile Işık Beden dengelenir.

-Kayıp ruh parçalarınız, enerji iplikçikleriniz hangi anıda, boyutta sıkıştıysa size geri getirilir.

Not: Şaman Davuluyla yaptığımız Şamanik Yolculukta ruhsal rehberlerimiz davulun yaydığı yüksek titreşimler aracılığıyla bizleri şifalandırır. Hem ışık bedende hem fizik bedendeki blokajları, travmaları, enerji kayıplarını şifalandırırlar. Bu süre içinde katılımcılardan kimisi duru görüsünde şamanik yolculuğu, seyahati capcanlı izleyebilir. Kimisi göremeyebilir. Şifa her halükarda ışık beden ve fizik beden arasında çalışır. Şifanın gücü çalışmadan sonra da kişilerin yaşamını etkilemeye devam eder. Rüyalarda haberci mesajlar ve görüler alınabilir. Kırkların verdiği Yüksek ışık kodları kişinin bedeninde değişimi başlatır.