Genel

Başarılı sanatçıların kundalinisinin açık olduğunu biliyor muydunuz?

Başarılı ve kendi imzası olan sanatçıların çoğunun kundalinisinin açık olduğunu biliyor muydunuz?

Yaşam enerjilerini evrenden tam çekiyorlar. Hakikatin bilincindeler. ⭐️Bu yüzden yaratıcılıkları çok yüksek. Klasikleşen eserleri incelediğimde içlerindeki sembol dilini ve bilgeliği bugün çok daha iyi görebiliyorum. Az önce de facebookta bir videoya denk geldim. Videodaki işleri izlerken 3 boyutlu işlerin ağırlıkta olduğunu gördüm🙏 Çok hoşuma gitti. Bir resmi veya yerleştirmeyi 2 boyutlu değil 3 boyutlu çizip, yerleştiriyorlar. Sanatçılar gerçekten her zaman topluma öncülük ederek hizmet ediyorlar. Geçmişte de böyleydi şimdi de böyle… Yaptıkları eserleri önceden anlamadığım olurdu. Neden bu kadar değer vermişler ki diye düşünürdüm. Ancak frekansım yükseldikçe onların bilgeliğini görür oldum.

Bizler bugün bir tekamül sürecinden geçiyoruz. Geçmişte de bu aşamalardan geçenler oldu şimdi de oluyor. En azından uyananlardansanız bunun farkına varmışsınız demektir. Ve içinde yaşadığımız frekans değişikliklerini her birimiz farklı yaşıyoruz.

Yaşam enerjinizi yükseltirken acılardan, travmalardan çıkıp sonunda öz kimliğinize ulaştığınızda farklı yetenekler ortaya çıkarabilirsiniz.

Kimisi bu değişimi müziğe yansıtabilir, kimisi bir kitap çıkarabilir. Kimisi de resim çizerek yansıtır. Kimisi de sadece arı ve duru bir enerjiyle farkındalıklı yaşamanın keyfine varabilir.

Şimdi bunun üzerine biraz düşünelim.

Yaşam enerjimizi yükseltip kolektif olarak 4. ve 5. boyuttan çektiğimizde neler başarabiliriz?

Çakralarını açıp, dna kodlarını aktifleştirenlerin çoğu buna başladı bile…

İçinizdeki öz sizi bekliyor.

Işık ile

Burcu Yeryüzü