Genel

Şifa Çemberi ve Sunak – Altar Nasıl Yapılır?

Şifa çalışmalarından önce konsantrasyonu arttırmak için evinizde bir altar yani sunak oluşturabilirsiniz. Altar yerine şifa çemberi açmak isteyenler bir örtü de kullanabilir. Aşağıdaki çalışmaları bütün yeryüzü şifacıları için paylaşıyorum. 💚

Yeryüzüne ve ışığa olan hizmetimiz daim olsun.

Şifa Çalışmalarının Ön Hazırlığı:

  1. Evinizde kendinize bir dilek, dua, enerji çalışması köşesi oluşturun. Bir masa ya da sehpa üstü olabilir. Bunun yerine yere sereceğiniz bir örtü ile de çalışma yapabilirsiniz.
  2. Ellerinizi, yüzünüzü yıkayın. İşten geldiyseniz kıyafetlerinizi çıkarıp bir duş alıp iyice hafifleyebilirsiniz.
  3. Evinizi, odanızı temizleyin. Sirkeli su ile silebilir veya ada çayı ile tütsüleyebilirsiniz. Tütsü yaptıktan sonra camları açıp evi havalandırın. Işıkla çalışmayı sevenler zihninizden evinize beyaz ışık gönderip evi temizleyebilirsiniz.
  4. Sunağınıza 4 Elementi yerleştirin: Su, Mum, Tuz, Kuş Tüyü vb.
  5. Masa veya sehpanıza kendi nesnelerinizi yerleştirin: Doğal taşlar, yıldız, anahtar, şifalı kartlar, çiçek, tohum, meyve vb.

Not 1: Altar, sunak sizin özel dua ve enerji alanınızdır. Bu yüzden ne zaman isterseniz sunağınızın başına geçip şifa çalışması yapabilirsiniz. Bir dua ve dilek için 7-21 gün üst üste yapılan enerji çalışmaları daha güzel sonuç verir. Özellikle dolunayda, yeni ayda, mevsim döngülerinde, önemli gökyüzü açıları olduğunda daha çok şifalanırsınız.

Not 2: Önemli olan kalpten yaptığınız bir niyettir. Ancak malzemeler düşünce gücünüzü harekete geçirir ve niyetinizi oldurmanıza yardımcı olur. Fikir olması açısından Pinterest.com’a girip “Altar” yazıp ve çıkan resimlere bakabilirsiniz. Orada paganların çok güzel altar örneklerini görebilirsiniz. Örneğin hayırlı kapılarınızın açılması için bir anahtar kullanabilirsiniz. Bolluk bereket için; nar, tohum, buğday, Rehber hayvanlarınız için; baykuş, at, aslan vb. objeler, Işığı temsilen; beyaz mum, Toprak Anayı temsilen; dünya ana heykeli kullanabilirsiniz.

Not 3: Bu çalışmaları doğada yapabilirsiniz. Ormanlar, su ve nehir kenarları elementlerle ve Toprak Ana ile iletişim kurmak için ideal yerlerdir.

Not 4: Dileklerinizi dilerken rehberlerinizi çağırmayı ve onlara teşekkür etmeyi unutmayın. Tanrısal enerji, ulu rehberler, Doğa Ana, Kırklar, Hızır vb. Çalışma bitiminde mumunuzu söndürün, örtünüzü katlayıp kaldırın.

Not 5: Evrensel Yasayı Unutmayın. “Dünyaya ne yollarsam dönüp dolaşıp bana geri gelir.” Bu cümleyi hayatınızın içine alın. Evrendeki Rezonans kanunu ve etki tepki yasası sürekli çalışan bir sistemdir. Einsteinin dediği gibi “Söz büyüdür” Kendi sözlerimiz ve dileklerimizin çekimiyle yönetiriz hayatımızı. Bu yüzden enerji çalışmalarınızın başında “Hayırlısıyla ve Bütünün en yüksek hayrına” dedikten sonra dileklerinizi dilemeyi unutmayın. Bizler bütünün parçasıyız. Bütünü düşünerek yaptığınız her şey çok daha hayırlı bir şekilde size geri dönüş yapacaktır.

Örnek 1: Hayırlısıyla ve bütünün en yüksek hayrına: Güzel bir iş diliyorum. Ve öyle de oldu.

Örnek 2: Hayırlısıyla ve bütünün en yüksek hayrına: Hayatıma ruh eşimi çağırıyorum.

Örnek 3: Hayırlısıyla ve bütünün en yüksek hayrına: Çakralarımın açılmasını, şifalanmasını, auramın parlamasını diliyorum.

Örnek 4: Bütünün en yüksek hayrına. Doğa Ananın şifalanmasını, hayvanların özgürleşmesini, dünyadaki ışık tohumlarının görevini eline almasını, daha fazla görevli ruhun, ışık tohumlarının dünyaya gelmesini diliyorum. Ve öyle de oldu.

Şifalı günler diliyorum.

Işık ile…

Burcu Yeryüzü