Anadolu Şifacılığı, Genel

Anadolu Şifacılığı ve Şamanik Şifa Seminerimiz Aşk İle Geçti…

İzmir’de bu hafta sonu Anadolu Şifa Semineri ve Şamanik Şifa Semineri gerçekleştirdik. İzmir’den, Akhisardan ve Urladan gelen bilge canlarla bir araya geldik. Cem edip semah döndük, deyişler dinledik, özümüzle hemhal olduk.

Anadolu şifa seminerini ilk kez verdiğim için benim açımdan çok keyifli ve coşkulu geçti. Şifacıların ve Ocaklıların bildiği gibi bu yolun eğitimi çocukluktan itibaren oluşur. Hatta ruhumuz bu amaçla dünyaya gelir. Ancak içsel uyanış sürecim köydeki bir ziyarette açılmıştı. O günün ardından 4 Kapı 40 Makamda Kırkların rehberliğinde batıni bir eğitim aldım. Ve bugün yeryüzündeki hizmetime başlamış bulunuyorum.

Bu çalışmada neler yaptık derseniz…

Cumartesi günü şifa çalışmamızın ilk gününde sunum eşliğinde Anadolu Şifacılığını anlattım. Kozmosun hikayesinden başlayıp Anadolunun aydınlanma kapısını, erenleri, ziyaretleri, ocakları ve anadolu şifacılarının tekniklerini anlattıktan sonra ozanların bizlere bıraktığı miras olan nefeslerimizi yorumladım.

Pazar günü ise yine sunum eşliğinde Şamanik Şifa semineri gerçekleştirdik. Yine kainatın yaratılış hikayesiyle başlayıp ruhsal şifacı olan şamanların yeryüzü görevlerini, şifa tekniklerini dünyadan ve anadoludan örneklerle anlattım. Genelinde Şamanik yolculuk, Şamanik şifa, Hayvan rehberleri ve rüyalarımızı anlamak konulu bir seminer gerçekleştirdik.

Her iki çalışma öncesinde bir şifa çemberi açıp, Kam Davulumla şamanik yolculuk yaptık. Şifalı hayvan kartlarıyla enerji okuması yaptık. Sonrasında yolculukta gördüğümüz rehber hayvanlarını, aldığımız görüleri ve mesajları yorumladık. Katılan canlar rehberlerinden, yüksek benliğinden ve yolundan güzel mesajlar aldı. Ben de elimden geldiğince yorumladım. Hep birlikte birbirimizden çok şey öğrendik. Sembol okumaları yaptık, arketipleri analiz ettik. Bundan sonraki yolculuklarında anadolunun ışıklı yolunun ve şamanik şifanın yollarını aydınlatmasını diliyorum.

Çalışmalarımız ”Yol”a şifa olsun. Bizi bu meydana getirenlerin demine hü diyelim. Doğa Anaya ve ışığa hizmetimiz daim olsun🙏😊🗝🚪

Aşk ile

Burcu Yeryüzü

4 Kapı 40 Makam