Niyet Çalışması: Karmik Enerji Temizliği

Bütünün, benim ve atalarımın en yüksek hayrına niyet ediyorum.

Ben (isminizi söyleyin) Tüm zamanlarda ve boyutlarda bugüne kadar bilerek veya bilmeyerek söylediğim şifalanmamı ve yükselmemi engelleyen yeminlerimi, anlaşmalarımı iptal ediyorum. Ve serbest bırakıyorum. Evrenle, yüksek benliğimle en yüksek frekansta yeniden temiz ve güçlü bir bağlantı kuruyorum. Hayat amacıma ulaşmaya niyet ediyorum.

Yüksek benliğimin izniyle, atalarımdan bana gelen tüm korku, acı, travma, kayıtlarını, genetik kodlarını, eterik ve karmik bağları, aktarılmış kodları, bilinçaltı düşüncelerini, yeminleri, ruhsal anlaşmaları ve yükselmemi engelleyen bütün blokajları ve bunlara ait her şeyi iptal ederek enerji alanımdan, bedenlerimden, DNA kodlarımdan, hücresel bilincimden, hafızamdan ve öz titreşimimden sevgiyle serbest bırakıyorum.

Bütün bu karmik enerjilerin benden ve gelecek neslimden arınması için en yüksek şifa çalışmasının yapılmasını talep ediyor ve izin veriyorum. Işığa ve huzura ulaşamamış tüm enerjiler, benlikler, bilinçler, ruh ve ruh parçaları sizleri onurlandırıyorum. Çektiğiniz acılar son bulsun yolunuz ışık ve sevgi olsun. Ve öyle oldu.

Not 1: Bu niyeti sesli oku. Kuantum alanında hisset.  

Not 2: Dileyenler yazıp, elleriyle kağıda dokunup 10-15 dk şifa gönderebilir. En sonunda kağıdı yakıp küllerini havaya serpin.

Not 3: Rehberlerinize teşekkür etmeyi unutmayın. Bütün şifa çalışmalarında olduğu gibi bu çalışmayı 7 gün veya 21 gün yaparsanız daha çok etkisini görürsünüz.

Not 4: Bu niyet yazısını sevgili İlker Durmaz’ın niyet çalışmasından derleme yaptım. Kendim de ekleme yaparak biraz dönüştürdüm. Yapanlara şifa olsun.

Yeryüzüne sevgi ve ışığı hep birlikte getiriyoruz…

Aşk ile…

Burcu Yeryüzü