Beyaz Işık Şifası

Kutsal Toprak Ana, ağaçlar ve tüm doğa düşüncelerinizin ve yaptıklarınızın şahididir.

Bir Winnebago bilgesi

Ne güzel bir söz değil mi? O halde çağıralım mı beyaz ışığı yeryüzüne 😍 Nasıl yapabilirim dediğinizi duyar gibiyim… Çok kolay bir yöntemi var. Önce mantığını açıklayacağım. İnsan düşüncesi anında frekans yayar. Ve rezonans kanununu devreye sokar. Zaten bu yüzden şu kainat niyetin etrafında döner derler.

Düşünce gücümüz anında evrenden enerji çekmemizi sağlar. Açıklamam ikna edici olmuştur umarım 😊Şimdi beyaz ışığa geri dönelim.

Beyaz Işık Şifası:

Durduğunuz yerde gökyüzünden beyaz bir ışığın size doğru geldiğini düşünün. Başınızın üstünden bedeninize doğru bu ışıkla yıkanın. Beyaz ışığı adeta üstünüze elbise gibi giyin. Hatta beyaz gelinlik gibi veya tül elbise gibi üstünüzde hayal edebilirsiniz. Sonra beyaz ışığın sizin çevrenizden yayılarak önce evinizi sonra da yavaş yavaş tüm dünyayı kapladığını hayal edin.

En sonunda şöyle söyleyin: Hakkın Nuru ile arındım, şifalandım, beyaz ışıkla nurlandım. Sevgiyle dünyaya ışık gönderiyorum.

Not 1: Çalışmadan önce dileyenler beyaz bir mum yakabilir. Ateş ışıktır. Işık, soğuk alevdir. Mumun alevi her zaman size ışığı getirir. Çalışma bitiminde mumu söndürebilirsiniz.

Not 2: Bu çalışmayı dilediğiniz zaman yapabilirsiniz. 7 gün arka arkaya yaptığınızda auranız şifalanıp ışıldamaya başlar. Beyaz ışıkla çalışmak Nazara karşı koruma sağlayan güçlü bir şifadır.

Işıklı dostlara şifa olsun💛🕊

Aşk ile…

Burcu Yeryüzü