Hıdırellez Şifa Çemberi / Ankara – 4 Mayıs

Kollektif sihir vakti… Hıdırellez yaklaşıyor.

4 Mayıs Cumartesi günü saat 13:00 – 16:00 arasında Hıdırellez Şifa Çemberinde buluşuyoruz.

Her yıl yeryüzünün yolunu süren halklar 5 Mayıs’ta dileklerini toprağa gömüyor, 6 Mayıs’ta suya salıyor, ateş üstünden atlıyor, şenliklerde dans ediyor, hızır mayası yapıyor, ağaçlara çaput bağlayıp dilekler diliyor…

Hıdırellezde yerle gök birleşiyor. Hep birlikte Toprak Anadan ve Gök Babadan dilekler diliyoruz, yardım istiyoruz.

Hızır karada, İlyas ise suda bizlere yardımcı oluyor. Tanrının yeryüzündeki vekili Hızır evlere uğrayıp insanlara şifa dağıtıyor, bolluk bereket getiriyor.

Çalışmada Neler Olacak?

Şifa çemberimizde kadim atalarımızdan kaybolmadan günümüze kadar gelen çok önemli geleneğimiz Hıdırellez’le ilgili ritüellerimizi sunum eşliğinde aktarıp sohbet edeceğiz. Ardından şaman davulu ve elementler eşliğinde şifa çemberi açacağız.

Sunumda, Hızır Kimdir? Kültürümüzdeki Hıdırellez ritüelleri nelerdir? Hızırın una, buğdaya, yeşilliklere bıraktığı izler nasıl yorumlanır? Şamanlardaki ve Paganlardaki arketipleri nelerdir? Toprak hava, ateş, su, rüzgar, ağaçlarla, dağlar taşlarla nasıl şifa çalışması yapılır? gibi bizleri yakından ilgilendiren konularda sunum eşliğinde sohbet edeceğiz.

Özellikle 4-5-6 Mayıs tarihlerinde bol bol yeni enerji girişleri olacak, çeşitli aktivasyonlar alacağız.

Ben de böyle güzel enerjilerin olduğu bir günde sizlere şaman davulu çalacağım. Birlikte şifa çemberi açacağız.

Şifa çemberimizde karmadan, atalardan, DNA kodlarımızdan, travmalarımızdan, eski kök inançlarımızdan gelen tıkanıkların, blokajların açılmasına ve şifalanmasına niyet edeceğiz. Dileklerimizi dileyeceğiz. Doğa Anamıza bağlanıp kökleneceğiz.

Katılmak ve bilgi almak isteyen dostların yeryuzusifasi@gmail.com adresine mail atmasını rica ediyorum.

Yer: Stüdyo Venüs Sirius

Adres: Ankara Uğur Mumcu Caddesi 29/3

www.yeryuzusifasi.com

Not: Hıdırellez boyunca Ankara’da olacağım. 5-6 Mayıs’ta bireysel şifa çalışması yapmak isteyen dostlar bana yazabilir.

Hakkımda:

Ben Burcu Yeryüzü. Atalarımın ışıklı yolunda yeryüzünün kadim yolunu süren bir yolcuyum. Ocaklı, şifacı bir ailede büyüdüm. Köyde yaptığımız bir şifacılık araştırmasında Ziyaretten aldığım enerjinin ardından içsel bilgim uyandı ve yeryüzü şifasına açıldım. Bugün atalarımdan, yerin, göğün ışıklı ruhlarından öğrendiğim deneyimlerimi Anadolu’nun ve yerel kültürlerin izinde yeryüzü dostlarıyla paylaşıyorum. Yeryüzü Şifası, Işık İnsanları, Şamanik Şifa ve Anadolu Şifacılığı alanında seminerler verip, enerji ve şifa çalışmaları yapıyorum.

Amacım Doğa Anamızın yolunda yeryüzü şifasının tekrardan çiçeklenmesine hizmet etmek. Hepimizin annesi Toprak Ana mutlu olduğunda bizler de mutlu olacağız. Işık ile…