Genel

Ankara Reiki Seminerleri: 14-15 Mart’ta

Kendisini, sevdiklerini ve Dünya’yı sevgiyle şifalandırmak isteyen Ankara’daki dostlarla 14 – 15 Mart tarihinde 12:00-17:00 arasında Reiki Şifa Seminerlerinde buluşacağız.

Ellerimden enerji aksın ve bu enerjiyle kendimi, çevremi, doğayı, hayvanları şifalandırayım diyen dostlara duyurulur.😊🙏

Reiki ile geçmiş travmalara, ilişki sorunlarına, kalp kırıklıklarına, karmalara, eski anılara, ruh kordonunuza, affedemediğiniz olaylara, uzaktaki bir yakınıza şifa göndermek, gelecekteki önemli günlere şifa göndermek, bilinçaltı olumlamalarını keşfetmek, doğal taşlarla şifa ve dilek çalışması gibi birçok tekniği öğrenerek şifacılık yeteneklerini geliştirmek isteyen dostlarla 14 Mart Perşembe günü saat 12:00-17:00 arasında Reiki 2. Seviye Şifa Seminerinde buluşacağız.

Hayatınıza güzellikler katmak, yaşam enerjinizi yükseltmek, arınmak, şifalanmak, kendinize ve başkasına şifa vermek, nazardan korunmak, çakralarınızı açmak, aurasını güçlendirmek, negatif enerjiden korunmak, ruhsal ve fiziksel açıdan şifalanmak isteyen ışık dostlarıyla 15 Mart Cuma günü 12:00-17:00 saatleri arasında Reiki 1. Seviye Şifa Seminerinde buluşacağız.

Not: Reiki 2’ye katılmak için Reiki 1’e uyumlanmış olmak gerekmektedir. Ve en az 21 gün çakra dengeleme yapılması gerekiyor.

Her iki seminerin inisiyasyonu vardır. Reiki’yi uygulayabilir hale gelmeniz için birebir enerji aktarımı yapıyorum. Böylece Reiki yaşam boyu size eşlik ediyor. Uyumlama sonrasında ise hem kendinize hem başkalarına uygulamalı olarak Reiki vermeyi gösteriyorum. Ellerinizden akan Reiki enerji sayesinde kendinize ve sevdiklerinize şifa verebilir hale geliyorsunuz.

Seminer sonunda katılım sertifika verip, dokümantasyon ve Reiki müzikleri gönderiyorum.

Kayıt ve Bilgi: Yonca Kişisel Gelişim

Telefon: 0530 517 05 94

Detaylı bilgi almak isteyen dostlar yeryuzusifasi@gmail.com’dan bana ulaşabilir.

Sevgiler,

Güzel günler diliyorum

Burcu Yeryüzü

Not: 16 Mart Cumartesi günü şamanizme giriş semineri ve şamanik yolculuk yapacağız. Şaman davulunun büyülü yolculuğunda şifalanmak ve arınmak isteyen dostlarla bir araya geleceğiz.

Çalışmanın detaylarına buradan bakabilirsiniz: https://yeryuzusifasi.com/2019/02/18/16-martta-ankarada-bulusuyoruz/