Aydınlanma Hali Nedir?

“Aydın” kelimesi bildiğiniz gibi genelde kültürlü, entelektüel, okumuş, ileri görüşlü, aklı başında, farkındalığı yüksek insanlara, sanatçılara, bilim insanlarına, yazarlara, çizerlere veya toplum için bir şeyler yapan kişilere denilir. Onlar adeta toplumun uyandırma servisidir.

İnsanlığın peşinden koştuğu aydınlanma hali esasında sürekli olarak genişleyen bir haldir. Resimdeki gibi, Aura katmanlarının temizlenmesi, birleşmesi ve parlaması halidir. Farkındalığınız yükseldikçe bedeninizin çevresindeki ışıklı alan parlar. Bizler adeta yumurta gibi bir enerji topuyuz.

İşte aydın olma hali buradan geliyor.

Hem sinema hem de eskiden kalma hikayeler yüzünden aydınlanma halini kafamızda oturtamayabiliyoruz. Bazen de çok yanlış algılayabiliyoruz. Kollektif hafızamızda bu konu hala gizemini koruyor.

Ancak bilimsel araştırmalarla bu alanın da gizemleri gittikçe çözülüyor.

Bu hal, bilinçli farkındalık halidir. Şunu da eklemek istiyorum. Yolu süren kişilerin birden bire başı göğe ermiyor😊

Her şey zaman içinde gelişiyor. Bedenin frekansı yavaş yavaş olması gereken hızda yükseliyor.

Yaşam enerjinizin yükselmesi ise evrenden daha olumlu enerjiyi çekmenizi sağlıyor. Böylelikle sorunlarınızı daha çabuk atlatıp, olayların içinde boğulmadan yaşayabilir hale geliyorsunuz.

Özetle farkındalığınız yükseliyor.

Evrenden yüksek, kaliteli, güzel ve pozitif bir enerji çektiğinizden hayatınız da kolaylaşıyor.

Hepimiz ışığı yüksek kişilerin çevresinde olduğumuzda daha mutlu olduğumuzu hissetmişizdir. Bu tür insanların enerjisini çok uzaklardan bile hissedebilirsiniz. Onlar hoşgörülüdür, anda yaşarlar ve kabuldediler. Kabulde olma hali gerçekten iç huzur için en gerekli şeylerden bir tanesi…

Günümüzde frekansınızı yükseltip “aydın” hale geçmek çok zor değil. Bunları birçok kişi deneyimliyor. Kiminin yolu benim gibi Reiki ve şamanizm ile buluşuyor. Kiminin yolu yoga ile kesişiyor. Kimisi Zen’de kimisi Tasavvufta kimisi Şamanizm de bu yolu keşfedip deneyimliyor.

Kimisi de doğuştan, içsel bilişiyle bu hali yaşıyor.

Benim Reiki serüvenim de zaten ışıklı olma halini daha iyi anlamak için başlamıştı. Sonra kendimi Reiki seminerleri veriyorken buldum. Görüldüğü gibi herkesin bir yolu var.

Yolunuz nerdeyse adımlarınız sizi oraya taşıyor🙏

Işıklanalım, parlayalım.

Yeryüzüne ışığı demirleyelim.

Ve öyle de oldu☀️

Işık ile…

Burcu Yeryüzü

Not: Bedenimizin çevresindeki ışıklı alana aura deniliyor. Auranın, yani elektro manyetik alanın varlığı bilimsel olarak kanıtlanmıştır.