Genel

Köpekbalığı gücü bize hayatta kalma erki sunar

Ä°lgili resim

Köpekbalığı gücü bize hayatta kalma erki sunar. Köpek balığı şifacıları tehlike anında durumu hemen anlar ve kurtulmak için ellerinden geleni yaparlar. Çünkü onlar doğuştan mücadelecidirler.

Örneğin bir köpekbalığı 50 milyon litre suda avının kokusunu alabilir. Sizler de yaşamdaki olasılıkları görmek için köpekbalığı gibi suyu koklayabilirsiniz. Bu bence müthiş bir erk sunuyor kişilere…

Dikkat ederseniz çocuklar güçlü hayvanları çok sever. Güçlü hayvanlar çocukların yaşama bakış açılarını destekler.

Onların oyunla, keyifle yaptığı birçok şeyin altında aslında bir enerji çalışması yatar.

Güçlü hayvanların kostümlerini giyerek, erk kazanırlar. Güçlü, mitolojik, efsanevi hayvanlarla ilgili bilgisayar oyunları ve filmler çok hoşlarına gider.

Bu yüzden ebeveynlerin çocuklarının sembol dünyasını keşfetmesi odalarından kostümlerine giydikleri kıyafetlerdeki hayvan figürlerine kadar dikkat etmeleri çok önemlidir. Çocukların yaşamda daha güçlü kendinden emin insanlar olmalarını sağlayabilirsiniz.

Bizler de tıpkı çocuklar gibi kendimize çekmek istediğimiz enerjilerin kostümlerini zihinsel olarak giyebiliriz.

Bu çok eski bir gelenektir aslında. Şamanlardan paganlara kadar zihinsel canlandırma düşünceyi ve frekansı bizlere çeken bir gerçekliktir. Benzer benzeri çeker. Neyi düşünürseniz o olursunuz.

Özellikle özgüven sorunu yaşayanlar ve hayatta süklüm püklüm darbe yediğini düşünenler bu erkin çok faydasını görecektir.

Örneğin Köpek balığı şifasına sahip kişiler canlı vizyonlar görebilir. Hayatta kalma ve adaptasyon yetenekleri güçlüdür. Köpek balığı erki size yetenek, korkusuz, güçlü, kendine güven, duygusal değişime adaptasyon ve denge erki getirir.

Köpekbalığı çoook eski zamanlardan, dinazorlar döneminden bugünlere kadar gelen ender türlerdendir. Bizler de çook eski çağlardan beri bu yolu sürüyoruz. İçimizde genlerimizde her türlü bilgi mevcut. Eğer yaşam şartları zorluyorsa kendi gücünüzü keşfetmeniz için bunu fırsat bilebilirsiniz.

Bu görsel boş bir alt niteliğe sahip; dosya adı img_9327.jpg

Hayvan rehberlerinizi çağırmak için gönülden bir hal ve niyet yeterlidir. Bizler doğanın ışıklı çocuklarıyız. Hangi şifaya ihtiyacınız varsa doğayı gözlemleyip onu kendinize çağırabilirsiniz. Bunu daha canlı kılmak için duvarınıza o hayvanın resmini asabilirsiniz. Bir kolyesini taşıyabilirsiniz.

Hayvanın adını yazıp yastık altına koyabilirsiniz. Siz hazırsanız şifa gelecektir…

Şifalı günler dilerim.

Burcu Yeryüzü

#rehberhayvanlar #kadimruhlar #akaşikkayıt #şifasende #erkhayvanları #rüya #survivor #köpekbalığı