Genel

Yeni Dünyada belirleyici olan arzunuz değil, kişisel frekansınızdır

Yeni Dünyada belirleyici olan arzunuz değil, kişisel frekansınızdır. Nereye uygunsanız orada olacaksınız.

Bir kez daha yükseliş sürecinizin herhangi bir inanç sistemi ile ilgili olmadığını vurgulayacagım. O, herhangi kötü/şeytan ile mücadele etmek ile ilgili degildir. O, sadece frekans ve titreşim ile ilgilidir, çünkü sizin deneyiminizin dogasini belirleyen kişisel frekans hizalanmanızdır. Şimdi, iki Dünyanın biri veya digeri ile hizalanma (uyumlanma) seçimi size sunuluyor. Bu, frekans uyuşabilirliğinin bir konusudur. Korkunun frekansı düşüktür. Sevginin frekansı yüksektir. Bir çok kez söyledigimiz gibi, sevgi ve korku ayni titreşimsel yerde (uzayda) var olamaz. Eger sizin varlığınız, dünyanızın tüm olayları ile ilgili korku ile dolu ise, o zaman siz, düşük titreşimindeki Dünya ile hızlanıyor olursunuz. Eger siz içeriye dogru, Anne – Baba Tanrı’dan gelen çağrıya, kendi beninize odaklarsanız, Sevginin frekansının ve titreşiminin varlığınıza girmesine izin verirseniz, o zaman içinizdeki korku gidecektir. Siz daha yüksek frekanstaki Dünya ile hizalanıyor olursunuz.

Sevgililer, Dünya tarihinizde, Ruhun maddeye Düşüşünden beri ilk kez, sevginin frekansı tekrar gezegeniniz üzerinde titreşiyor. Siz bunu kendi niyetiniz ve zorlu çalışmanız ile çektiniz. Siz istediniz ve yaratılmış realitenin daha yüksek boyutlarının ev sahipleri size yanıt verdi. Bu yüksek titreşimli enerjinin dünya plânınıza girişi, gerçekte iki Dünyaya ayırmayı/bölmeyi hızlandıran şeydir. Bir şeyin vermesinin gerektigi bir frekans uyuşabilirligi noktası vardır. Aynen sizin iki radyo veya televizyon istasyonunu aynı anda dinleyememeniz gibi, iki frekans bandında aynı anda var olamazsiniz. Bu Gaia için ve onun tüm yasam formlari için dogrudur. Siz şimdilerde iki istasyonun geldiği/girdiği yerdesiniz, ama onların ikisi de berrak değil. En sonunda, siz yayındaki (iletimde) statik olanı (değişmeyeni) artık tolere edemeyeceksiniz. Birini veya diğerini seçmek zorunda kalacaksınız.

Sevginin yüksek enerjileri ile hizalanamayacak olan Dünyanızın yüzünde bir çok bedenlenmis olanlar vardır. Burada dersler ile ögrenmek zorunda oldukları karmik bir yolda olanlar vardır. Onlar ayrıca kendi deneyimini yaratan kollektif bir bilinçliligi oluşturuyor. Işığın frekansları ile hizalanmak (uyumlanmak) için çok çalışmış olanlarınız var. Sizler sevginin frekanslarını varlığınıza alıyor olanlarsınız. Sevgililer, siz korku yerine, sevginin tezahürlerinden gelen deneyimlere sahip olmayi seçiyorsunuz.

Bu, iki Dünya kavramıdır. Kendi kişisel frekansınızı nereye hizalayacağınızı seçen sizsiniz, her birinizsiniz.

Metatron

Sevgi ile paylaşınız lütfen 💛