Genel

Doğa Ana’nın Frekansı Yükseliyor

Doğa Ana’nın Frekansı yükseliyor.

Dünyanın yaydığı ses frekanslarına Schumann Rezonansı deniliyor. Bu frekans 7.83 hz’de titreşiyor. (Şuman diye okunuyor) Ve bu frekansa geçenlerin farkındalıkları yükseliyor ve doğanın bilinciyle uyumlu hale geliyorlar.

Çakralar açılıp frekans yükseldikçe alfa ve teta frekansı haline geçiyoruz. (Yaklaşık 7-8 hertz) Sonra da yavaş yavaş daha yüksek bir frekansa geçiliyor.

Yaşam enerjisinin ve frekansın yükselmesi için; eski enerjilerden, blokajlardan, affedemediğiniz olaylardan, çocukluk travmalarından, düşük frekanstan çıkılması gerekiyor.

Bütün bunlar olurken, yeni frekansa adapte olmak her zaman kolay olmuyor. Bazen çok mutlu bazen üzgün bazen de depresif olabilirsiniz.

Ama iyi açıdan bakınca dünya pozitif bir yükseliş yaşıyor. Ve insanlar da öyle…

Doğa Ana hepimizin annesidir. Öncelikle onun bir bilinci, ruhu ve enerjisi var.

Ve bu bahsettiğimiz bilimsel bir konu… Mistik bir şeyden bahsetmiyorum.

Okullarda öğretilmedi diye bunu yok sayamayız. Belki de neden okullarda öğretilmediğini sorgulayabiliriz bu aşamada…

Ve artık Doğa Ana’yı katletmeyi bırakıp doğayla barışık ve bütünleşik bir yaşamı desteklemeliyiz. Yediğimiz, içtiğimiz, kullandığımız her şeye kadar… Ekolojik, doğa dostu, vegan, vejetaryen, etik gıdalar, besinler, ürünler seçerek bunları yapabiliriz.

Düşüncelerimize ve ruh halimize de çok dikkat etmeliyiz. Çünkü negatif düşünmenin ne kendimize ne doğaya bir faydası yok. Hatta zararı var. Neyi düşünürsek o enerjiyi yeryüzüne çekiyoruz. Olumsuz düşünceler de negatife hizmet ediyor ve Doğa Ana’ya zarar veriyor.

Bu yüzden insan türüne kızmaya enerjinizi harcamayın.

Pozitife odaklanmalıyız.

Hepimiz yeryüzü trenindeyiz. Ona yapılan her şey bize yapılmış demektir. Bize yapılanlar da ona yapılmış demektir.

Bizler yeryüzünün koruyucu türüyüz. Sadece bunu bilmek bile çok önemli… Unutanlara hatırlatalım her fırsatta.

Son olarak;

Frekansların arttığı bu dönemde kendi şifanızın peşine düşün derim.🙏💚 Ruhsal şifalanma kendiniz ve doğa için yapabileceğiniz en önemli şeylerin başında geliyor.

Yeryüzünün ve insanların şifalanması dileğiyle…

Burcu Yeryüzü

Schuman Rezonansı ile ilgili videoyu buradan izleyebilirsiniz: https://www.facebook.com/1305045719587847/posts/2043881232370955/