Genel

Ankara’daki Dostlarla Reiki Şifa Seminerinde Buluşuyoruz

Ankara’daki dostlarla ikinci kez bir araya geliyoruz 🙌

Sevgiyle şifalanıp kendi özüyle, doğayla ve evrenle bütünleşmek isteyen bütün yeryüzü dostlarını seminere bekliyorum.

Hayatınıza güzellikler katmak, yaşam enerjinizi yükseltmek, arınmak, şifalanmak, kendinize ve başkasına şifa vermek, nazardan korunmak, çakralarınızı açmak, aurasını güçlendirmek, negatif enerjiden korunmak, ruhsal ve fiziksel açıdan şifalanmak isteyen ışık dostlarıyla 13 Ocak Pazar günü saat 10:00-14:00 arasında Reiki 1. Seviye Şifa Seminerinde buluşacağız.🙏

Reiki ile geçmiş travmalara, ilişki sorunlarına, kalp kırıklıklarına, karmalara, eski anılara, ruh kordonunuza, affedemediğiniz olaylara, uzaktaki bir yakınıza şifa göndermek, gelecekteki önemli günlere şifa göndermek, bilinçaltı olumlamalarını keşfetmek, doğal taşlarla şifa ve dilek çalışması gibi birçok tekniği öğrenerek şifacılık yeteneklerini geliştirmek isteyen dostlarla 13 Ocak Pazar günü 14:30-18:00 saatleri arasında Reiki 2. Seviye Şifa Seminerinde buluşacağız.

Not: Reiki 2’ye katılmak için Reiki 1’e uyumlanmış olmak gerekmektedir. Ve en az 21 gün çakra dengeleme yapılması gerekiyor.

Her iki seminerin inisiyasyonu vardır. Reiki’yi uygulayabilir hale gelmeniz için birebir enerji aktarımı yapıyorum. Böylece Reiki yaşam boyu size eşlik ediyor. Uyumlama sonrasında ise hem kendinize hem başkalarına uygulamalı olarak Reiki vermeyi gösteriyorum. Ellerinizden akan Reiki enerji sayesinde kendinize ve sevdiklerinize şifa verebilir hale geliyorsunuz.

Seminer sonunda katılım sertifika verip, dokümantasyon ve Reiki müzikleri gönderiyorum.

Katılmak isteyen dostlar yeryuzusifasi@gmail.com’dan bana ulaşabilir.

Sevgiler,

Güzel günler diliyorum💚🌀

Burcu Yeryüzü

#reiki #reikisemineri #şifasemineri #reiki1 #reiki1 #reiki3 #reikimaster #ankara #çankaya #evrenselenerji #şifalıeller #yeryüzüşifası