Genel

Yılın Son Reiki Şifa Seminerleri: 21-22 Aralık’ta

Yılın son Reiki 1. Seviye Seminerlerini 21-22 Aralık’ta yapacağız🙏

Bu sefer hafta içi ve hafta sonu olmak üzere iki ayrı seminer koydum. Zira yılın en uzun gecesini yaşayacağımız ve ardından da günlerin uzayacağı 21 Aralık kış gündönümü cuma gününe denk geliyor. Bu günü kaçırmak istemedim 😊 Birçok yerde 21 Aralık yeni yıl başlangıcı olarak da biliniyor.

Yeni yıl arefesinde şifalanmak isteyen dostlarımız dilerse cuma dilerse cumartesi günü seminere katılabilir.

2019’a şifalanarak girmek isteyen yeryüzü dostlarını bekliyorum 💚

Reiki Nedir? Nasıl öğrenilir? Nasıl şifa verir? Reiki’ye nasıl uyumlanırız kısaca aşağıya yazıyorum🙏😊

Reiki tüm dünyada en çok öğrenilen şifa tekniklerinden bir tanesidir.

Reiki’ye uyumlanan herkesin bedenindeki ve ellerindeki çakralar açılır. Kişiler bedeninden ve ellerinden akan enerji sayesinde hem kendisine hem başkalarına şifa verebilir hale gelir.

El enerjisiyle şifa verme kültürü aslında Anadolu’dan Japonya’ya kadar dünyanın her yerinde görülür. Çünkü ellerimiz evrensel enerjiye açılan kapılarımızdır. Örneğin Babaannem de elinden akan enerjiyle insanları şifalandırırdı, Japon, Tibet Masterları da öyle…

Reiki’yi Kimler Öğrenebilir?

Reiki herkesin kolaylıkla öğrenebileceği ve ömür boyu uygulayabileceği bir şifa ve ruhsal gelişim pratiğidir. Reiki öğrenmenin ön koşulu kişinin kendisine ve dünyaya sevgiyle şifa vermeyi istemesidir.

Reiki öğrenmek için herhangi bir hazırlığa, uzun yıllar meditasyon yapmaya veya entelektüel bilgi birikimine ihtiyaç yoktur.

Seminer kaç saat sürüyor?

Reiki Seminerim bir tam gün sürmektedir. Seminere 12:00’de başlayıp 17:00-18:00 civarı bitiriyorum.

Enerji Nasıl Aktarılır?

Kişinin Reiki’yi uygulayabilir hale gelmesi için birebir bir enerji aktarımı yapılır. Buna inisiye etmek veya uyumlama adı verilmektedir.

Seminer boyunca, Reiki’nin eller vasıtasıyla aktarılması üzerinde durulacaktır.

Ayrıca; Reiki’nin tarihçesi, Reiki’nin eğitim aşamaları, Reiki’nin eller vasıtasıyla aktarılması, başkalarına Reiki uygulama, Reiki ile nazardan korunma, çakralarımızın detaylı anlatımı, hayvanlara, doğaya bitkilere Reiki uygulama, Reiki meditasyonu, Anadoludaki şifa tekniklerine kısa bakış ve Auramız yani enerji bedenimiz üzerinde durulacaktır.

Katılımcılara seminer notları, Reiki müzikleri ve katılım sertifikası verilecektir.

Seminer yetişkinlere yöneliktir ve 4 katılımcıyla sınırlıdır.

Reiki’ye inisiye olmak YOL’a ilk adımdır derler. Seminer sonrasında bu yolda ilerlerken deneyimlerinizi ve aklınıza gelen soruları benimle paylaşabilirsiniz. Bu Yol’da hep birlikte şifalanıp, dönüşüyoruz ve bütüne katkı sunuyoruz.

Ayrıntılı bilgi için bana yazabilirsiniz💌

Sevgi ve ışık ile…

Burcu Yeryüzü