Genel

TÜY BULMAK

Melekler elbette kendi kanatlarından tüy kopartıp bırakmıyorlar. Ama mesaj vermek için, verecekleri mesaja uygun renkteki bir kuş tüyünü kişiye armağan ediyorlar.

Bu tüyler vesilesiyle Meleklerinizin sizlere vermek istediği mesajlar :

Beyaz Tüyler :

Meleğinizin yanınızda olduğunun ve sizin için nelerin gerekli olduğunu bildiğinin ve bunun için size yardımcı olduğunun müjdecisidirler.

Mor Tüyler :

Duygularınızla iletişim kurmaya başlamanız gerektiğinin, içselleşeceğinizin ve duygusal hayatınızda gelişmelerin olacağının müjdecisidirler.

Siyah-Beyaz Tüyler :

Değişim zamanının geldiğinin, hayatınızda köklü değişimler ve düzelmeler olacağının müjdecisidirler.

Siyah Tüyler :

Meleğinizin sizi spritüel uyanışınız aşamasında koruduğunun, derin bir uykudan uyanma ve hayatınızın gerçek manasını keşfetme zamanınızın geldiğinin müjdecisidirler.

Kahverengi Tüyler :

Sağlığınız ve hayatınızdaki maddi-manevi akışla ilgili çok güzel gelişmelerin olacağının müjdecisidirler.

Sarı Tüyler :

Bugüne kadar zekanızla başardıklarınızın, yaptıklarınızın, çabalarınızın, emeklerinizin işe yaradığının, doğru yolda olduğunuzun, verdiğiniz kararların doğruluğunun, iyi haberler alacağınızın ve gelişmeler yaşayacağınızın müjdecisidirler.

Gri Tüyler :

Yaşadığınız kaosun, üzücü ve yıpratıcı günlerin bitmek üzere olduğunun, hayatınıza barışın ve huzurun yakın zamanda geleceğinin müjdecisidirler.

Yeşil Tüyler :

Doğanıza karşı gelmemeniz gerektiğine, hissettiğiniz gibi yaşamanızın doğru olduğuna dikkat çeker. Kendinizi ve başkalarını sevgi ile iyileştirebileceğinizin aynı zamanda paranın ve doğurganlığın, çoğalmanın, artışın müjdecisidirler.

Pembe Tüyler :

Aşkın, sevginin tez zamanda hayatınıza bir sevgili ya da bir çocuk formuyla gireceğinin müjdecisidirler.

Kırmızı Tüyler :

Cesaretle kendinizi aşka açmanız gerektiğinin ya da hayatınızdaki mevcut ilişki varsa, bu ilişkide yepyeni tutkulu bir boyuta geçerek mutluluğa ulaşacağınızın müjdecisidirler.

Mavi Tüyler :

Yakın zamanda psişik yetenekler ve farkındalığınızın açılacağının, bu konuda ruhunuz üzerinde çalışmalar yaparak destek vermeniz gerektiğinin müjdecisidirler.

Turuncu Tüyler :

Cazibe ve başarı dolu zamanlar yaşayacağınızın müjdecisidirler.

Evrendeki her şey bir bütündür. Bütün bitkilerle, hayvanlarla, toprakla, suyla ve havayla bütünüz. Her şey birbirine enerjisel anlamda bağlıdır. Ve bizlerle birlikte evrendeki her şey, melekler, farklı boyutlarda yaşayan ruhani varlıklar; o tek olan kaynağa bağlıyız.

Kendimizi, ruhumuzu ışığa yöneltelim. Karanlık düşünce ve eylemlerden sakınalım. Meleklerin daha çok hayatımıza girmelerini istiyorsak; ruhlarımızı kötülüklerden, kinden, öfkeden, nefretten ve kibirden arındırmalıyız. Elimizden geldiğince başkaları için karşılıksız yardımlar yapmalıyız.

Kaynak safura

Kategoriler:Genel