Lotusunuz Çiçek Açsın

Çamurun içinde büyüyüp çiçek açan lotus gibi, insanlık da nazar deryasından çıkıp yolunu bulmaya çalışıyor.

Ozanın dediği gibi “Yollar çamur yollar çamur kurusun da gidelim” 🙏🌺

Hizmetimiz önce kendimize sonra bütüne. Kendiniz şifalandığınızda bütüne de yansıyor çünkü🌞

Lotus veya bizdeki haliyle Gül, aslında vücudumuzdaki çakraları işaret etmektedir. Çakralarımız Omurga üzerinde dizili enerji ve güç merkezleridir. Bunlar açıldıkça kişi öz benliğine ve evrensel enerjiye doğru bir yolculuğa çıkıyor. Nefesimizi nazardan, negatif enerjiden, düşük frekanstan değil evrenden çekmemizdir aslolan.

Resimde dikkat ederseniz lotusun uzunca bir sapı var. Bu sap omuriliği sembolize ediyor. Sapın en üstündeki çiçek ise vücudumuzun en tepesinde bulunan Taç Çakrayı işaret etmektedir. Hindular, budistler ona Taç Çakraya bin yapraklı lotus demiş. Biz de ise bunun adı BinAli’dir. Zira Ali’nin batıni anlamı evreni simgelemektedir.

Aslında Lotusun büyüdüğü yere dikkatinizi çekmek istiyorum. Bir bataklık. Tıpkı insanların yaşam alanlarındaki cehalet, düşük bilinç, düşük frekans ve negatif enerji bataklığı gibi…

Bu çamur deryasından kurtulup çiçek açmaya çalışan her can aydınlanmanın yoluna girmeye adaydır. Bu yüzdendir ki geçmişin kadim bilgileri artık birçok kişiye aktarılmaktadır. Amaç yeryüzündeki frekansı yükseltip ışığı buraya demirlemektir.

Önce kendi ışığımızın peşine düşüp sonra bunu çevremizle paylaşmak hepimizin hizmeti.

Işık ile…

Burcu Yeryüzü