Genel

11.11 Kapısı Ritüeli ve Şifa Çalışması

Herkese Merhaba 🙏😊

Tekrarlayan sayılar, sık sık karşılaştığınız rakamlar, önemli günler, önemli gökyüzü açıları, dolunaylar, yeniaylar, kandiller ve bayramların hepsi güzel enerjilere sahip zamanlarımızdır.

Bugün de 11.11.2018 portalı. İki 11 yan yana gelmiş. E bize de şifa çalışması yapmak düşüyor. 😊🙏

Şifa çalışmasında neler yapabilirsiniz?

Özellikle akşam 11:11’de bir niyet, dilek, dua çalışması yapabilirsiniz.

Dileyen kendi ritüelini dileyen aşağıda önereceğim ritüeli yapabilir. Dileyen reiki veya uyumlandığı bir enerji varsa onunla hem kendisine hem bütüne şifa gönderebilir.

Hepsi size kalmış. Ben özellikle kendi yönteminizi bulmanız için ritüel ve meditasyon tekniklerini anlatıyorum. Çünkü şifa yöntemlerinde aslolan sizin kendinizi en iyi hissettiğiniz şeyi yapmanızdır.

11.11 Şifa Çalışması

11.11 Kapısı için şifa önerim akşam saat 11:11’de bir enerji çalışması yapmanız.

Bir reiki, meditasyon veya çakra dengeleme müziği açın.

Bu müziği kullanabilirsiniz: https://youtu.be/ye8CF8A7r_4

Önce evinizi arındırın. Adaçayı ile tütsüleyebilirsiniz. Sirkeli su ile silebilirsiniz. Bulunduğunuz mekanı ve kendinizi arındırmak şifa çalışmalarının temelidir.

Ellerinizi yüzünüzü yıkayın. Dileyen arınmak için banyo yapabilir. Suyun arındırıcı gücü sizi rahatlatacaktır. Böylece daha güzel enerjileri hissedebilirsiniz.

Ardından rahat kıyafetler giyin. Beyaz renk şifanın ve nurun rengidir. Varsa beyaz giyebilir veya beyaz bir şal alabilirsiniz üstünüze.🙏

Sessiz bir odaya geçin. Loş ışık olursa daha iyi olur.

İsteyen ateş ve ışık olsun diye bir mum yakabilir.

Son olarak üzerinize battaniye veya bir örtü alın.

Ellerinizi kalp çakranıza koyun. (Kalp çakrası iki göğsünüzün ortasında bulunuyor. Hepimizin ellerinde yaşam enerjisi vardır. Bu enerjiyle kendinize şifa verebilirsiniz.)

Niyet cümlenizi söyleyin ve bırakın enerji aksın.

Akışta olup kendinizi müziğe ve şifaya açın.

Geleni serbest bırakın.

İlk kez böyle bir çalışma yapacaklar için kafanıza bir sürü düşünce gelebilir. Bırakın düşünceleriniz aksın. Bir müddet sonra müzikle birlikte onlar da gidecektir. Ve siz özünüzle, kaynakla daha bir bütün hissedeceksiniz.

Niyet Cümlesi: Bütünün en yüksek hayrına tüm zamanlarda ve boyutlarda şifalandım. Çakralarımdaki tıkanıklıklar blokajlar şifalandı. Kendimi gerçekleştiriyorum. Ve öyle de oldu🙏

Böylece geçmişe, geleceğe daha hayırlı kapılar açabilirsiniz.

11:11 aynı zamanda melek enerjileri saati. Çalışmaya başlarken evrensel enerji, tanrı, rehberlerim, meleklerim, yüksek benliğim, gelmiş geçmiş erenler, üstatlar, nebiler, doğa ana ve ormanın ruhu beni şifalandırıyor da diyebilirsiniz.

Ancak aslolan niyetimizdir. Neyi düşünürsek ona bağlanırız. Kalbinizden şifaya açılıyorum dediğinizde bile birçok şeyin başlangıcını yapmış olursunuz.

11.11 Ritüeli

Bu çalışmaya ek olarak arınmak istediğiniz konuları veya dileklerinizi bir kağıda yazın.

“Hayırlısıyla (dileklerinizi buraya yazın) kabul olmasını diliyorum. Ve öyle de oldu”

Bu kağıdı uzandığınızda yanı başınıza koyabilirsiniz. Çalışma bittiğinde mum ışığında yakabilir ve küllerini balkondan, pencereden gökyüzüne savurabilirsiniz.

Bütünün en yüksek hayrına şifa olsun.

Sevgiyle

Burcu Yeryüzü

Element ritüelleri hakkında daha ayrıntılı bilgi almak isteyenler bu yazıma bakabilir: https://yeryuzusifasi.wordpress.com/2018/05/02/hangi-elementsin/