Genel

Hayvanlar İçin Reiki Şifa Seminerleri

Şifa çalışmalarıyla dostlarımızı iyileştirebileceğimizi biliyor musunuz?😊🙏

Dünyanın birçok yerinde veterinerler, şifacılar, hayvan severler “hayvan şifası” “animal healing” başlığı altında çalışmalarda bulunuyor. Eğer hasta hayvanınız varsa tedavisine ek olarak enerji çalışmaları uygularsanız kısa sürede sonuç alacağınızı sizler de görebilirsiniz.

Hayvanların şifa çalışmalarında kullanılan teknikler arasında; evrensel enerji, reiki, biyoenerji, doğal taşlarla tedavi, sesle terapi gibi pek çok yöntem bulunuyor. Bu tür şifa çalışması yapan kişilerle yaptığım sohbetlerde çoğunun önce birlikte yaşadığı hayvanları iyileştirdiğini, daha sonra bu şifayı sokak hayvanları için kullandıklarını görüyorum. Bütün bunlar gerçekten çok sevindirici. Onların şehir hayatındaki zorlu yaşamlarına katkı sunmak pahabiçilmez. Şifa çalışmaları hayvanların, insanların ve yeryüzünün şifalanmasına katkı sunan en güzel şeylerin başında geliyor.

Aslında hayvanlar yaşam enerjilerini evrenden tam çekerler. Bu yüzden onlar doğuştan şifacıdırlar.

Bazen bize dokunarak şifa aktarımı yapabilirler.

Bizler de aynı şekilde onlara dokunarak sevgi ve şifa aktarımı yaparız.

Ancak onların da ruhsal sorunları tıpkı bizler gibi fiziksel sorunlara dönüşebiliyor. Veya bazen de onların iyileştirici yaşam enerjilerini insanlar çektiği için hastalanabiliyorlar.

Öreğin üzgün olduğunuzda kucağınıza gelip oturarak yaşam enerjinizi dengeleyebilirler. Veya sürekli evin içinde dolanıp negatif enerjiyi temizleyebilirler. Ama bunu sürekli yapmaları hastalanmalarına neden olabilir.

Bu yüzden yedikleri içtikleri kadar ruhsal dengeleri de çok önemlidir.

Reiki hayvanlar için neler yapıyor?

Evrensel Enerji Reiki’ye uyumlandıktan sonra ellerinizden akan enerjiyle hem kendinizi hem hayvanları şifalandırabilirsiniz. Hem ruhsal hem fiziksel hem de geçmiş yaşamlarına kadar Reiki gönderip travmalarını şifalandırabilirsiniz.

Reiki hakkında bilgi almak ve hem kendisini hem de dostlarını bu kadim şifa tekniğiyle iyileştirmek isteyenler benimle iletişime geçebilir.

Ayrıca hayvan şifasıyla ilgili tecrübe ve deneyimlerini benimle paylaşmak isteyenler bana yazabilir. İyileştirme hikayeleri sayesinde daha fazla kişinin bu alanı farketmesini sağlayabiliriz.

Yeryüzünün şifalanması dileğiyle🙏

Burcu Yeryüzü