Hayvan Severler İçin Şifa Eğitimleri

Bu görselin boş bir alt özelliği var; dosya ismi: img_5177.jpg

Merhaba,

Şifa çalışmalarıyla dostlarımızı iyileştirebileceğimizi biliyor musunuz?

Dünyanın birçok yerinde şifacılar, veterinerler, hayvan severler “hayvan şifası / animal healing” başlığı altında çeşitli çalışmalarda bulunuyor. Hayvan dostunuz hastalandığında onun tedavisine ek olarak enerji çalışmaları uygularsanız kısa sürede güzel sonuçlar alacağınızı sizler de görebilirsiniz.

Hayvanların şifa çalışmalarında kullanılan teknikler arasında; reiki, biyoenerji, doğal taşlarla tedavi, sesle terapi gibi pek çok yöntem bulunuyor. Bu tür şifa çalışması yapan kişilerle yaptığım sohbetlerde çoğunun önce birlikte yaşadığı hayvanları iyileştirdiğini, daha sonra bu şifayı sokak hayvanları veya çevresindeki hayvanlar için kullandıklarını görüyorum. Bütün bunlar gerçekten çok sevindirici. Onların şehir hayatındaki zorlu yaşamlarına katkı sunmak pahabiçilmez. Şifa çalışmaları hayvanların, insanların ve yeryüzünün şifalanmasına katkı sunan en güzel şeylerin başında geliyor.

Aslında hayvanlar yaşam enerjilerini evrenden tam çekerler. Bu yüzden onlar doğuştan şifacıdırlar. Onlar bazen bizlere dokunarak şifa aktarımı yapabilirler. Bizler de aynı şekilde onlara dokunarak sevgi ve şifa aktarımı yaparız. Ancak onların da ruhsal sorunları tıpkı bizler gibi fiziksel sorunlara dönüşebiliyor. Veya bazen de onların iyileştirici yaşam enerjilerini insanlar çektiği için hastalanabiliyorlar.

Örneğin üzgün olduğunuzda kucağınıza gelip oturarak yaşam enerjinizi dengeleyebilirler. Veya sürekli evin içinde dolanıp negatif enerjiyi temizleyebilirler. Ama bunu sürekli yapmaları hastalanmalarına neden olabilir. Bu yüzden yedikleri içtikleri kadar ruhsal dengeleri de çok önemlidir.

Hayvanlar İçin Şifa Çalışmaları 

Hayvanlara şifa vermek ve şifacılık yeteneklerini geliştirmek isteyenlerle şifa çalışmalarımda bir araya geliyoruz.

Çalışmalarıma katılan kişilerin öncelikle çakralarını açıp, enerji ve frekanslarını yükselttikten sonra elle şifa verme tekniklerini anlatıyorum. Daha sonra ellerden akan enerjiyle hem kendilerini hem de hayvanları şifalandırma yöntemlerini gösteriyorum.

Çalışmalar hakkında bilgi almak, kendisini ve hayvan dostlarını şifalandırmak isteyenler benimle iletişime geçebilir.

Işık ile,

Burcu Yeryüzü