Genel

Değişiyoruz: Kolektif Olarak 3B’den 5B’ye Geçiyoruz

Değişiyoruz…. Kolektif olarak 3B’den 5B’ye yani Beşinci Boyuta geçiyoruz. Kuantum ile bu boyut olaylarını iyice algılamaya ve hayatımıza sokmaya başlayacağız.

Halihazırda Kuantum bilgisayarlar bile halkın denemesine sunuldu. Yakında piyasaya da çıkartılır.

Yani hayatımızdaki her şey değişiyor. Hem fiziksel hem ruhsal hem zihinsel hem teknolojik hem de beslenme şekli olarak yeniyi kucaklıyoruz.

Aramızda dönüştürücüler var.

Kimdir bunlar?

Kadın haklarındaki problemi gösteren feministler,

İşçi haklarındaki sorunları gösteren emekçiler,

Beslenme alışkanlıklarındaki problemi gösteren veganlar,

Endüstriyel ve kimyasal kozmetikteki sorunları gösteren el yapımı, şifalı bitkileri, ürünleri hayatımıza sokan yeni çağ otacıları,

Ekolojik problemleri gösteren çevreciler,

Tekamül sürecini destekleyen ışık işçileri gibi liste uzar gider.

Yeni bir sistem kurulurken eskisi yavaş yavaş hayatımızdan çıkar. Yüzde yüz homojen bir toplum oluşmayacak elbetteki. Robot değiliz. Lezzetli yeni çağa uygun farkındalıklı bir toplum oluşacak. Dönüşerek evrilerek herkes Yeni Çağ’da yerini alacak. Kimisi kadın haklarını keşfedip dişil enerjiye saygı duyacak, kimisi çevreci olacak, kimisi vegan.

Herkes işin ucundan tutuyor.

Ozanlar gibi atışırken saygı ve sevgi çerçevesini ince espirilerle süsleyen canlara sözüm şu sakiiinnn hepimiz dertliyiz.

#5b #3b #değişim #tekamül #dönüşüm #yükseliş #yeniçağ #aktivizm #vegan #çevreci #ekolojist #aktivist #feminist #ışıkişçisi #frekans #dna #açılıyor #çiftsarmaldan #12yeyükseliyor #kristalçocuklar #gökkuşağıçocukları #galaktik