Genel

Dünya Vegan Günü Kutlu Olsun

Bugün dünya #vegan günü.🌱Hem veganların, hem de tüm hayvan hakları savunucularının, ekolojistlerin, aktivistlerin günü kutlu olsun. Siz de Çevrenizde veganların arttığını düşünüyor musunuz? 5 yaşındaki bir çocuğun hayvan dostlarını yemek istemediğiyle ilgili videolara rastlıyor musunuz?

O halde bu bilinç patlamasıyla ilgili size Doğa Ana’dan güzel bir mesaj iletiyorum:

Uyanın. Ve bedenimde yaşayan bütün türleri korumaya başlayın. Hayvanları, bitkileri, ağaçları, ormanları ve var olan her şeyi… Buraya ışığın temsilcileri tarafından tohumlandınız. Sizlerin asıl görevi yeryüzündeki bütün türleri korumaktır. 3b bilincine düştükten sonra benimle olan bağlantınızı yitirdiniz. Bedenimi kazmaya ormanları yok etmeye başladınız. Benimle iletişimi hiç yitirmeyen insanlar da oldu. Şamanlar, paganlar, budistler, keşişler ve diğer kadim halklar… Çoğunun hayvan yemediğini görmüşsünüzdür. Çünkü onlar yaşayan her şeyin canı, ruhu ve bilinci olduğunu bilirler. Düşürülmüş bilincinizi aşıp tekrardan bana ve evrene bağlanmanızın zamanı geldi. Yeni doğan çocuklar benimle iletişim halinde. Onlar buraya yükselişi desteklemek için geldiler. Ve ışığa giden insanlarla birlikte yeni çağı getireceğiz.

.

.

.

.

.

#çakralarımızıaçıp #toprakanayabağlanıyoruz #yeniçağ #ışıkçağı #gökkuşağıçocukları #gökkuşağısavaşçıları #reiki #çakra #ışıkişçisi #5b #3b #türlerarasıiletişim #başladı #altınçağ