Genel

Işık Çağı Çocukları: Ağaçlarla İletişim Kurmanın Yolu

Bugün ağaçlara dokunup ışık vermeye ne dersiniz? Işık çağı çocukları çok farklı ve onlarla yaşadığım her deneyim beni çok mutlu ediyor. Örneğin dün yeğenimle ormana gittik. Şanslıyız ki evimizin hemen üstünde bir orman var. Birlikte ağaçların içinde dolanıp keşfe çıktık. Şaman davulu çalıp, doğa ananın ruhlarına teşekkür ettik, onlardan rehberlik istedik. Ağaçlara ellerimizden ışık verdik. Onlar bize biz onlara teşekkür ettik.

Şimdi burada anlattıklarımı hiç tecrübe etmeyenler, belki şüpheye düşüp acaba gerçekten ağaçlarla, doğa ana ile iletişim kurabiliyor muyuz diye içinden sorabilir. Hatta olayı mistikleştirdiğimizi bile sanabilirler. Çünkü 3. boyut enerjisinde bunu yapmak gerçekten zordur. Geçmişte yıllarca doğa, ekoloji, vegan, hayvan hakları aktivizmi yapmış, içeriden birisi olarak açıkçası benim de doğanın ruhu konusunda hiçbir bilgim yoktu. Taaki kendi şifa sürecimi takip edip en sonunda da Evrensel Enerji Reiki ile karşılaşana kadar. Sonradan gördüm ki çakrasını açıp 5. boyut enerjisine açılanların zaten deneyimlediği bir şeydi bu.

Her şeyin bir enerjisi/ruhu olduğu gerçeğinden bahsediyorum 🙏🌀Çocukların yaşam enerjisi güçlü olduğu için bu deneyimi onların eşliğinde yapabilirsiniz. Işık çağı çocuklarının hisleri çok kuvvetli ve duru görüleri var. Ve siz onlara bunu gösterdiğinizde kendileriyle ilgili harika bir keşif yapmış olacaklar. Onlarla birlikte bir ağacın yanına gidin. Ve gözlerinizi kapatın. Önce ağaca ellerinizden enerji verin. Bu arada hepimizin ellerinden yaşam enerjisi akıyor, bunun için illa Reiki’ye uyumlanmak gerekmiyor. Uyumlanınca elbette daha iyi bir çekim gücüne kavuşuyorsunuz. Elinizden akan enerjiyle ağaca 1-2 dakika ağaca enerji verin. Gözlerinizi kapatın ve bırakın enerji aksın. Şifa olsun deyip ağaca ve Doğa Anaya teşekkür edin. Bu noktada yanınızdaki ışık çağı çocuğuna deneyimlerini sorabilirsiniz. 😊🌳🌈

Bir renk, bir his, bir ışık belki de bir görüntü görebilirler. Gördüğü veya hissettiği şeylerin kimisi size mesaj bile olabilir.

Güzel günler dilerim.

Doğanın ve insanların şifalanması dileğiyle🙏

#doğaana #ışıkçağıçocukları #elmasçocuk #indigoçocuk #gökkuşağıçocukları #reiki #ormanınruhu #vegan #hayvanhakları #ekoloji #motherearth #ışıkişçileri

Çakralarımızı Açıp Doğaya Bağlanıyoruz

Reiki ve Şaman Davulu ile hayatınıza güzellikler katmak, çakralarınızı açmak, nazardan-negatif enerjiden korunmak, kendinize, hayvanlara, doğaya şifa vermek, geçmiş travmalara, ilişki sorunlarına, kalp kırıklıklarına, karmalara, eski anılara, affedemediğiniz olaylara, uzaktaki bir yakınıza, gelecekteki önemli günlere ve ruh kordonunuza şifa göndermek, bilinçaltı olumlamalarını keşfetmek, doğal taşlarla şifa çalışması ve dilek çalışması gibi birçok tekniği öğrenerek şifacılık yeteneklerini geliştirmek isteyenlerle Yeryüzü Şifası Seminerlerimde bir araya geliyoruz.

Doğa Ananın yanında bütünün en yüksek hayrına kendi bedeninizin iyileştirici gücünü keşfetmek isteyenler mailimden bana ulaşabilir:

burcuyeryuzu@gmail.com

http://www.yeryuzusifasi.com

#reiki #şifasemineri #reiki1 #reiki2 #reiki3 #reikimaster #şifa #evrenselenerji #şifalıeller #yeryüzüşifası #şamandavulu #şamanikyolculuk