Genel

111, 222, 333 Denk Geldiğiniz Her Sayının Bir Anlamı Var

111, 222, 333…

Denk Geldiğiniz Bu Üçlü Sayıların Bir Anlamı Var.

Bu mesajlar sizi uyandırmak için sayı ve sembollerle gündeme getiriliyor.

Melek Rehberleriniz yolculuğunuzda size yardımcı oluyor ve bunun önemini bilmenizi istiyor. Yaşamın tam anlamıyla farkına vardığımızda; semboller, sayılar ve mesajlar görmeye başlayacağız: Bunlardan bazıları Üçlü rakamlardır. Onlarla ilişkili mesajlar var ve bunları yol levhalarınız, yolunuzu aydınlatan işaretler olarak görebilirsiniz.

111

Düşüncelerinizi gerçekliğe hızla tezahür eden enerjik bir kapı açıldı. Şu anda düşüncelerinizi akıllıca seçin, arzularınızla eşleşmelerini sağlayın. Enerjinizi korkularınıza harcamayın.

222

İnançlı olun. Her şey yoluna girecek. Bir şey hakkında endişelenmeyin, çünkü bu durum kendini ilgilendiren herkes için güzel bir şekilde çözüyor.

333

Yükselen efendilerle birleştiniz. Birçok düzeyde gündüz ve gece sizinle birlikte çalışıyorlar. Sizi her zaman seviyor, yol gösteriyor ve koruyorlar.

444

Binlerce melek sizi çevreliyor, sizi seviyor ve destekliyor. Melek bölgesi ile çok güçlü ve net bir bağlantınız var. Sizde dünya üzerindeki bir meleksiniz. Korkularınız olmasın: Temiz bir kalbiniz var ve her şey sizin için en iyisi olacak.

555

Önemli değişiklikler ve önemli dönüşümler sizi bekliyor. Klişelerden kurtulma ve gerçekten hak ettiğin şaşırtıcı hayatı ortaya çıkarma şansın var.

666

Hayatınızı dengelemek ve iyileştirmek için ruh üzerine odaklanmanın zamanı geldi.  Hem insanlardan, hem de meleklerden yardım ve sevgiye açık olun.

777

Tebrikler! İlahi Rehberinizi iyi dinlediniz ve bilgeliğini verimli bir harekete geçirdiniz. Şimdi ödülleri kazanıyorsunuz. Başarınız ilham verici ve başkalarına yardımcı oluyor, bu yüzden lütfen bu iyi işi takip edin.

888

Evren kocaman ve cömerttir. Sizde evrenin akışına nasıl adım atıp katılmanız gerektiğini öğrendiniz. Büyük mali finansal refahlık şimdi ve gelecek zamanda sizinle olacak.

999

Dünyanın, şu an ilahi yaşam amacına ihtiyacı var. Kusursuz görevinize gecikmeksizin veya tereddüt etmeden başlayın.

Alıntı

Çakralarımızı Açıp Doğaya Bağlanıyoruz

Reiki ve Şaman Davulu ile hayatınıza güzellikler katmak, çakralarınızı açmak, nazardan-negatif enerjiden korunmak, kendinize, hayvanlara, doğaya şifa vermek, geçmiş travmalara, ilişki sorunlarına, kalp kırıklıklarına, karmalara, eski anılara, affedemediğiniz olaylara, uzaktaki bir yakınıza, gelecekteki önemli günlere ve ruh kordonunuza şifa göndermek, bilinçaltı olumlamalarını keşfetmek, doğal taşlarla şifa çalışması ve dilek çalışması gibi birçok tekniği öğrenerek şifacılık yeteneklerini geliştirmek isteyenlerle Yeryüzü Şifası Seminerlerimde bir araya geliyoruz.

Doğa Ananın yanında bütünün en yüksek hayrına kendi bedeninizin iyileştirici gücünü keşfetmek isteyenler mailimden bana ulaşabilir:

burcuyeryuzu@gmail.com

http://www.yeryuzusifasi.com

#reiki #şifasemineri #reiki1 #reiki2 #reiki3 #reikimaster #şifa #evrenselenerji #şifalıeller #yeryüzüşifası #şamandavulu #şamanikyolculuk

Kategoriler:Genel