3 Maddeyle Doğal Taşlarla Dilek Dilemenin Yolu

img_7258-2

Sizlerle en sevdiğim dilek dileme yöntemlerinden birisini paylaşıyorum. Doğal taşlarla yapacağımız bu çalışma çok kuvvetlidir. Çünkü doğal taşlar doğa ananın hafızasını oluşturuyor. Ve içlerinde 4 elementi barındırıyorlar.

Bu yüzden dilek dilerken doğal taşlarla çalıştığımızda güçlü enerjilere açılıyoruz.

Esasında kristalleri kullanma kültürü binlerce yıl öncesine dayanıyor. Örneğin köylerde dilek dilemeye gidilen “ziyaret” isimli kutsal mekanların altında bile doğal taşlar bulunur. Bu mekanlar öteden beri insanlığın dileklerini oldurmuş güçlü enerjili yerlerdir. Şifasını da kristal taşlardan, doğa ruhlarından ve elementallerden alıyorlar.

Bu yüzden sizler de evde çok kolay bir şekilde doğal taşların şifasına ve bilgeliğine başvurabilirsiniz.

İşte 3 maddeyle doğal taşlarla dilek dilemenin yolu:

1- Ellerinizi yüzünüzü yıkayın. Böylece gün içinde biriken enerjinizi temizlemiş ve topraklamış olursunuz.

2-Yanınıza kağıt ve kalem alın. Dileklerinizi kağıda yazın.

Örneğin:

“Hayırlısıyla hayatıma uygun işi çağırıyorum.“

“Bolluk ve bereket içindeyim”

“Hayatıma benim için en uygun kişiyi, aşkı çağırıyorum.” Ve öyle de oldu diyerek dileğinizi mühürleyin.

3-Taşınızı bir gece önceden toprağa gömün ve enerjisini temizleyin. Mutlaka temiz bir taşla çalışın. Ametist, kuvars, sitrin gibi evinizde var olan herhangi bir taşı kullanabilirsiniz. Temiz taşınızı bir müddet avucunuzda tutun. Ve dileğinizi sesli olarak okuyun. En sonunda taşınızı dileğinizin olduğu kağıdın üstüne koyun. Bırakın taşınız enerjiyi sizin için çeksin.

Bu çalışmayı 7 gün boyunca enerjiyi çağırmak için tekrar edin. Bu sayede kendiniz için bir enerji kabı oluşturmuş oluyorsunuz.

Şifa olsun.

Işık ve sevgi ile…

Burcu Yeryüzü

Hayatınıza güzellikler katmak, kendinize ve başkasına şifa vermek, yaşam enerjinizi yükseltmek, çakralarınızı dengelemek, nazardan-negatif enerjiden korunmak, doğal taşlarla şifa çalışması yapmak ve daha birçok şifalı çalışmayı hayatınıza katmak istiyorsanız Evrensel Enerji Reiki Şifa Seminerlerime katılmak isterseniz mail adresimden bana ulaşabilirsiniz: burcuyeryuzu@gmail.com