Auranızdaki negatif enerjiden nasıl kurtulabilirsiniz?

Fotoğraf duygu durumlarımızın renk tablosunu gösteriyor…

Aura, bedenimizin çevresindeki elektro manyetik alana verilen isimdir. Auranın alanı, bedenin çevresinde yumurta gibi yuvarlak bir enerji alanından oluşur.

Auramız beyaz veya sarı renkte yani ışık dolu olursa huzurlu, mutlu ve sevgi dolu oluruz.

Ve modunuz yüksek olduğu için düşündüklerinizi hayatınıza çekebilirsiniz. Evren sizi destekler…

Siyah, kahverengi veya kırmızı gibi koyu renkler ise auramızın kapalı ve düşük frekansta olduğunu gösterir.

Yaşam içinde yaşadığımız kızgın, öfkeli, üzgün vb. her duygu durum ruh, zihin ve bedenimize yerleşir.

Yani bütün sıkıntılarımız auramızda birikerek modumuzun düşük olmasına neden olur. Aynı şekilde mutlu anlarımız da frekansımızı yükseltir.

Bu yüzden yüksek enerjide olmak için düzenli enerji temizliği yapmamız çok önemlidir.

Peki bunun için ne yapmalıyız?

Bedenimizdeki enerji merkezleri olan çakralarınızı dengeleyerek, temizleyerek auranızdaki duygusal baskıları temizleyebilirsiniz.

Çakra dengelemek için çeşitli yollar bulunmaktadır. Hangi yol sizi çekiyorsa onu deneyebilirsiniz.

Örneğin element ritüelleri ile çakralarınızı arındırabilirsiniz. Veya olumlama çalışmaları, affetme salıverme gibi zihinsel çalışmalar da kısa sürede şifalanmanızı sağlayabilir.

Element Ritüelleri

Düşünce gücümüzü ve niyetimizi kanalize etmek için ritüelleri kullanabilirsiniz. Kendiniz de ritüel geliştirebilirsiniz. Hatta kendi ritüellerinizi geliştirmeniz sizin için daha faydalıdır. Çünkü sizin niyetinizi daha çabuk oldururlar.

7 veya 21 gün boyunca yapacağınız element ritüelleriyle evde tek başınıza auranızı temizleyebilirsiniz. Böylece auranıza biriken tortular yavaş yavaş gidecek ve frekansınız yükselecektir.

Su şifası

Benim en sevdiğim şifa su elementinin şifasıdır.

Bir şişeye su koyun, içine bir çay bardağı sirke ve bir tatlı kaşığı tuz koyun.

Bunu her banyo sonunda üstünüze bir miktar döküp “arındım, temizlendim, şifalandım” diyerek üstünüzdeki ağırlıkların bir bir aktığını düşünün.

Ateş şifası

Bir mum yakın, üstünüzdeki ağırlıkları elinizle toplayıp ateşe atın. “Nazar kalktı, temizlendim” diyerek sözünüzle yaptığınız çalışmayı mühürleyin.

Ateş şifası da sizi kısa sürede negatif enerjiden arınmanızı sağlayacaktır. Çünkü Ateş ışıktır. Ateşle çalışınca ışıkla çalışmış oluruz.

Toprak şifası

Avucunuza bir miktar kaya tuzu alın. Avucunuz kapatın. Elinizi vücudunuzun çevresinde gezdirin. Elinizi başınızın, kalbinizin ve göbeğinizi etrafında dairesel hareketler yaparak çevirin. “Nazar kalktı temizlenerek geldiği yere geri gitti.” diyerek auranızdaki nazarı toprak elementiyle temizleyebilirsiniz. Tuzu daha sonra ocağa atabilir veya suya döküp bahçeye dökebilirsiniz.

Bu tür element ritüelleriyle auranıza yapışan düşük frekanslı negatif enerjileri temizleyebilirsiniz.

Bunları yapıp sonuç alamayanlar kendileri için uygun enerji ve şifa çalışmalarını araştırmaya başlayabilir. Reiki, melek enerjileri vb. size uygun ruhsal, zihinsel şifa veren enerjilere uyumlanarak kısa sürede çakralarınızı dengeleyebilir ve auranızdaki sıkıntılardan kurtulabilirsiniz.

Şifa olsun…

Burcu Yeryüzü

Hayatınıza güzellikler katmak, kendinize ve başkasına şifa vermek, enerjinizi yükseltmek, çakralarınızı dengelemek, nazardan-negatif enerjiden korunmak istiyorsanız Evrensel Enerji Reiki Şifa Seminerlerime katılmak isterseniz mail adresimden bana ulaşabilirsiniz: burcuyeryuzu@gmail.com