Yıldız Çakraları Aktifleşiyor, Yıldız Tohumları Uyanıyor…

“Ölüm geldiğinde, ruh, ait olduğu yere, yıldızlara yükselir, beden ise, ait olduğu fiziksel element­lerine, toprağa geri döner…”

Madam Blavatsky

Resim orta çağ’dan… Gökyüzünden yıldızlar düşüyor… Veya yıldızlar gökyüzüne yükseliyor… İkisi de olur. Zira yıldız çakralarını açan her insan gah çıkar gökyüzüne alemleri seyreder gah iner yeryüzüne alemler onu seyreder…

Zira bu yol erenlerin yoludur.

Her dem her kültürde yolu sürenler için sembolik resimler ve izler bırakılmıştır. Örneğin alevi semahlarındaki kıyafetlerde de yıldız resimleri görebilirsiniz amazondaki bir şaman köyündeki insanların mağaralarında, kıyafetlerinde veya süs işlemelerinde de yıldız görebilirsiniz.

Bütün bunlar kök ve göğün izleridir… Zira yeryüzü anamız gökyüzü babamızdır. Bizleri buraya tohumlayan kozmik atalarımız sayesinde yeryüzü anamız olmuştur.

Yıldız Çakraları Nedir?

Son 2-3 yıldır tekamül sürecine girip enerji ve şifa çalışması yapıp 7 çakrası üzerinde çalışanların dünya yıldızı ve ruh yıldızı çakraları aktifleşebilir.

Yıldız çakralarınızın aktifleştiğini nasıl anlayabiliriz dediğinizi duyar gibiyim. Rüyanızda, vizyonlarınızda ve gündüzünüzde sık sık yıldız görüyorsanız yıldız işaretini almışsınız demektir.

Özellikle 8.8 Sirius Aslan Kapısı zamanında yıldız görenleriniz olmuş olabilir. 11 Ağustos’taki güneş tutulması ve yeni ay’da da oldukça fazla kişi bu enerjilere uyumlanacak. Zira tutulma dönemlerinde çakralarımız daha da fazla aktifleşiyor.

Bu dönemlerde yeni şifa ve enerji çalışmalarına başlayanların bedenlerindeki 7 çakrası aktifleşirken, uzun zamandır yolu sürenlerin yıldız çakraları aktifleşiyor.

Yıldız çakralarımızın 5’i yere 5’i göğe bağlıyor bizi… Klasik 7 çakranın dışında bedenimizde 5 tanesi dünya yıldızı çakrası, 5 tanesi de ruh yıldızı çakrası bulunuyor.

Başlangıçta bu yolu öncü gruplar, görevliler ve ışık işçileri sürebilecek.

Bedendeki 7 çakra açılıp ardından 5 dünya yıldızı çakrası açıldığında kişi yeryüzünün çocuğu oluyor ve böylece doğa anaya bağlanabiliyor. Ömrü boyunca aradığı iç huzur ve sevgi ihtiyacı artık dengeleniyor ve kim olduğu gerçeğine biraz daha çok yaklaşıyor diyebiliriz.

Kişi 7 klasik çakra ve 5 dünya çakrası ile 12 çakraya ulaşıyor. Böylece 12’li orjinal dna’sı canlanıyor ve 12’li yıldız sistemine uyumlanmış oluyor.

Geriye 5 adet ruh yıldızı çakrası kalıyor. Bu ise başlangıçta yine görevlilerin varabileceği çakralar. Kozmik şaman, eren, buda bilinci diyebiliriz…

Sonuç itibariyle toplamda 17 çakramız bulunuyor.

Bütün çakralarını açıp 17 kemerbeste bağlananlar bir gerçeğe bel bağlayıp aydınlanma denilen uyanışı yaşıyor.

Bu noktada insanın orjinal halinin bu olduğu ancak geçmişte 5. boyuttan 3. boyuta düşürüldüğü için yolun unutulduğu da biliniyor.

Kadim kültürlerde yolu sürenlerin takip ettiği gerçek budur.

Sır Sensin…

Evrenin sırrını arıyorsan eğer ilk önce kendi bedeninin sırrını çözmelisin. Ne ararsan vücutta…

Burcu Yeryüzü