Genel

Harika Bir Su Terapisi: Suya Dokunarak Şifalanabilirsiniz

Sizinle sık sık kullandığım bir şifa çalışmasını paylaşacağım.

Bu çalışmada su ile terapi yapacağım. 💦🚿Amacım suyun iyileştirici ve ferahlatıcı gücüne biraz daha dikkat çekmek…

Bu tekniği bir meditasyon sırasında keşfettim. Gerçekten çok etkili ve kolay bir yöntem. Deneyince siz de hissedeceksiniz.

Özellikle Reiki gibi bir şifa sistemiyle çalışanlar hastalara enerji gönderirken su ile gönderdiklerinde enerjinin daha ferah aktığını görecektir.

Ancak herhangi bir enerjiye uyumlanmasanız da kendi elinizden akan enerjiyle de yapabilirsiniz. En güzel yanı bu tekniği kullandıkça yaşam enerjiniz de yükseliyor.

Su Ritüeli:

1-Evde demir bir kap bulun. İçine 2 bardak su koyun. Demir iletken olduğu için enerjiyi daha yoğun göndermenizi sağlıyor. Varsa kabın içine doğal taş koyabilirsiniz. Şifanın gücünü arttırır. Ancak şart değil. Su başlı başına yeterli olacaktır.

2-Ellerinizi suyun içine koyarak, gözlerinizi kapatın. Ve şöyle söyleyin. “Bütünün en yüksek hayrına şifalandım şifalandım şifalandım.” Dileyen bu esnada gökten üzerine yağmur yağdığını düşünebilir.

3-Bedeninize gökten geniş büyük bir beyaz ışık geldiğini düşünün ve o ışığın hücrelerinize kadar sizi şifalandırdığını hayal edin.

Beyaz ışık bize şifa verirken su bizi arındırır.

5-10 dk şifa göndermeniz yeterli olacaktır.

Daha sonra suyu bahçeye döküp ellerinizi yıkamayı unutmayın.

Toprak haber götürsün. Ruhumuzu ve bedenimizi şifalandırsın.🙏

Beyaz Işığın Gücü

Beyaz ışık Hak’kın Nuru’dur. Hepimizin özüdür. Ve iyileştirici enerjisi vardır.

Burada küçük bir bilgi de vereceğim. Evrensel Enerji ateş, hava, su ve toprak ve Ruh’tan oluşur…

Bizim ellerimizde de 4 elementin enerjisi olduğu için ritüellerimizde elementleri kullanarak bu sayede evrensel enerjiye bağlanabiliyoruz.

Örneğin ritüellerimizde su kullandığımızda yeryüzündeki su enerjisine bağlanıyoruz ve suyun ruhuyla çalışmış oluyoruz… Mum yakıp ateşle çalıştığımızda ışıkla çalışmış oluyoruz.

Bu yüzden element ritüelleri çok etkili ve önemlidir…

Bu ritüelleri “bütünün en yüksek hayrına” diyerek dilediğiniz zaman kendiniz ve ihtiyacı olanlar için kullanabilirsiniz.

Bir başkasına enerji göndereceğiniz zaman mutlaka sözlü izin almalısınız. Karma oluşmaması için…

Veya “yüksek benliğinden izin istiyorum” diyerek enerji gönderebilirsiniz. Yüksek benlik kabul ederse enerjiyi alır. Unutmayın hepimizin yüksek benliği her şeyden haberdar🙏

Herkese şimdiden bol şifalı günler diliyorum…

burcu yeryüzü