Suya Dokun

Merhaba,

Bugün sizlerle su ile şifa gönderme tekniğini paylaşacağım.

Bildiğiniz gibi su yaşam kaynağıdır. Geçmişten günümüze bizlere hem fiziksel hem de duygusal ve ruhsal şifasını sunmuştur.

Suyun verdiği ruhsal şifayı daha çok şifacılar, şamanlar, rahipler ve kadim yolu bilen tasavvufi yoldaki hekimler kullanmıştır.

Günümüzde suyun iyileştirici gücü halkın bilgisine biraz daha sunulmaya başlandı. “Suyun hafızası var” isimli belgeseller ve araştırmalar bu konuda tüm dünyaya bilgiyi hızlıca yaydı.

Uyanışa geçen birçok kişinin o belgeselleri izlediğini biliyoruz.

Benim Su ile yaptığım şifa tekniği bir meditasyonum sırasında görü olarak gelmişti. O sırada bir arkadaşımın kanserli kedisine şifalanması için 21 gün uzaktan enerji gönderiyordum. Çok acı çektiği için ben de yaşadığı bütün acıları hissediyordum. Su ile çalışmaya başladıktan sonra enerjinin ferah ve topraklanarak aktığını keşfetttim. Sonra da bu teknik hayatımın vazgeçilmezleri arasında yerini aldı. Sonra arkadaşlarıma ve danışanlarıma da tavsiye etmeye başladım ve onların da severek kullandığını gördüm.

En güzel yanı bu tekniği kullandıkça yaşam enerjiniz daha güzel yükseliyor.

Su ile enerji göndermek için gerekli malzemeler

  • Su
  • Demir bir kap
  • Varsa doğal taşlar

1- Su ile şifa göndermek için ellerinizin sığacağı genişlikte demir bir kap, tencere veya tepsi kullanabilirsiniz. Kabın içine biraz su koyun. Örnek 2 bardak kadar su koyabilirsiniz. (Demir iletken olduğu için enerjiyi daha yoğun göndermenizi sağlar.) Varsa kabın içine doğal taş koyabilirsiniz. Taşlar da şifanın gücünü arttırır. Ancak şart değildir. Su başlı başına yeterli olacaktır.

2-Ellerinizi suyun içine koyun ve ellerinizden akan enerjiyle (bioenerji) şifa göndermeye başlayın. Örnek; “Bütünün en yüksek hayrına; kendime, aileme, arkadaşıma şifa gönderiyorum.” 10-15 dk şifa göndermeniz yeterli olacaktır.

3- Suya dokunarak şifa gönderirken düşünce gücünüzü de kullanabilirsiniz. Dileyen bu esnada gökten üzerine yağmur yağdığını düşünebilir. Yağmurun arındırıcı bir şifası bulunur. Veya ışıkla çalışabilirsiniz. Bedeninize gökten beyaz bir ışığın geldiğini düşünün ve o ışığın hücrelerinize kadar sizi şifalandırdığını hayal edin.

Son olarak çalışmanız bittiğinde bu suyu bahçeye döküp, ellerinizi yıkayabilirsiniz.

Bu çalışmayı ayrıca doğada nehir veya göl kenarında da yapabilirsiniz.

Not: Her çalışmadan önce “Bütünün en yüksek hayrına” diyerek dilediğiniz zaman kendinize ve ihtiyacı olanlara şifa gönderebilirsiniz. Bir başkasına enerji göndereceğiniz zaman karma oluşmaması için mutlaka sözlü izin alınmalıdır.

Suyun Gücü

“Bir galaksinin doğumundan bir bebeğin doğumuna kadar bilinen tüm olaylardan 4 temel kuvvet sorumludur”

Joseph Silk / Evrenin Kısa Tarihi

Evrensel enerji ateş, hava, su, toprak ve beşinci elementi ruhtan (akaşa) oluşur.

Su elementi bedenimizdeki ikinci çakranın elementidir ve bizlerin yaratım enerjisini besler.

Ellerimizde de element enerjileri bulunur ve yüzük parmağımızın elementi sudur.

Şifa çalışmalarımızda elementleri hem düşünce gücüyle hem de fiziksel olarak kullanmak yaşam enerjimizi güçlendirmemizi sağlar.

Örneğin su kullandığımızda yeryüzündeki su enerjisine bağlanırız ve bu esnada aslında suyun ruhuyla da çalışmış oluruz.

Örneğin mum veya ateşle çalıştığımızda ise ışıkla çalışmış oluruz. Bu yüzden birçok dini gelenekte mum yakarak dilek dilerler.

Ruhsal şifa alanındaki yöntem ve teknikler kolay olmakla birlikte tecrübe gerektirir. Şifa tekniklerini daha iyi anlamak için bu alanda araştırma yapmak, kitap okumak ve en önemlisi uygulama yapmayı hayatınızdan eksik etmemeniz dileğiyle…

Işık ile…

Burcu Yeryüzü