Genel

Rehber Hayvanlar: Sincap Şifası – Toplayıcı

Sincap hayvan krallığının izci çocuğudur, her zaman hazırlıklıdır.

Sincap toplayıcı gücü harika bir nimettir.🌰🐿

Değişen zamanlar ve talihlerle günümüz dünyasında, gelecek için hazırlık yapmak akıllıcadır. Kehanetlerimiz hep milenyumun sonunu ve yaşanacak değişimi işaret etti.

Sincap gelecekteki olası yağmurlu günler sahip olunması faydası bir şifadır. Bir hazırlık olma, ama abartıya kaçmama mesajıdır.

Bugün Sincap karşınıza çıktıysa, kendinizi hazırlayacak geleceğinize itibar etmeniz isteniyor olabilir. Bu mesaj, size hizmet etmeyen çok fazla “şey” topladıysanız, yükünüzü hafifletmeniz yönünde olabilir.

Bu “şeyler” düşünceler, endişeler, baskılar, stresler ve yıllardır bozuk olan aletler olabilir. Toplamanın dengesini anlamak için topladıklarınızı devridaim etme fikrini degerlendirmeniz gerekir.

En yakındaki ikinci el mağazasına gidin ve kullanmadığınız eşyaları onlardan fayda sağlayabilecek birine verin. Eğer artık bir şey sizi heyecanlandırmıyorsa, o zaman ondan vazgeçmenin zamanı gelmiştir.

Sincapın bariz olanı gözlemlerseniz size yardımcı olabilecek ve sizi her türlü hazırlayabilecek bir dersi daha vardır.

Bu, topladığınız eşyaları koyduğunuz güvenli yerle ilgilidir. Bu güvenli yer sıkıntısız bir kalp ve zihin, buraya konmak üzere toplanan ise bilgelik ve şefkattir.

Toplanan enerjiler aklınızı ve yüreğinizi özgür bırakır, böylece her şeyin zamanı geldiğinde yoluna girecegini bilirsiniz. Bunu geleceğe dair korkulanıza uygulayın, kaybolduklarını fark edeceksiniz.

Sincap’ın ters şifası istifçiliktir.

En kötüsünden korkan ve sürekli bekleyen insan. Bir şeyin olmasını beklemek bir tuzaktır.

Kendinize şu soruları sormak isteyebilirsiniz:

🐿Her şeyi etrafına dağıtan Tabiat Ana’yla olan bağlantımı inkar mı ettim?

🐿Hazırlıklı olarak güç toplamak yerine enerjimi endişelere mi harcıyorum?

Unutmayın, Sincap ailesinden biri Kartal’ın enerjisini topladı ve Yüce Ruh’la ilişki kurdu… Şimdi bu Sincap uçabiliyor.

Kaynak: Hayvanlı Şifa Kartları

Hayatınıza güzellikler katmak, kendinize ve başkasına şifa vermek, çakralarınızı şifalandırmak, auranızı güçlendirmek, enerjinizi yükseltmek ve nazardan korunmak istiyorsanız Evrensel Enerji Reiki Şifa Seminerlerime katılmak isterseniz mail adresimden bana ulaşabilirsiniz: burcuyeryuzu@gmail.com