Genel

Görevli Ruhlar Uyanıyor

Dostlar merhaba,

Kadim metinlerde işaret edilen Altın Çağ veya Kova çağı olarak bilinen bir çağın içerisinde bulunuyoruz.

Dünya Ana ve insanlar büyük bir enerji sıçrayışından geçiyor. Bu sıçrayış 3. Boyuttan 5. boyuta doğru bir enerji, frekans alanından oluşuyor. Artık hakikatleri gören, daha spiritüel, daha barışçıl, ekolojist ve eşitlikçi bir yaşam şekline doğru yol alıyoruz.

Bu yükselişi getirmek için yeryüzünde binlerce görevli bulunuyor. Kainatın dört bir yanından gelen ruhlar sırf bu yükselişi deneyimlemek için yeryüzüne geliyorlar.

Işık çağı çocukları, gençler, kadınlar, erkekler… Her meslekten her ekonomik seviyeden, yaştan kişiler değişime öncü oluyor.

Doğanın yolunu süren Yeryüzü halklarının torunları da Dünya Ana için çalışmaya başladı. Şamanların çok önceden görüp işaret ettiği gökkuşağı savaşçıları uyanıyor.

Bu uyanışla ilgili öncü ruhlar kimlik ve kişilikle ilgili görevlerini alacağı bir döneme doğru gidiyor.

En az 2-3 yıl spiritüel açıdan kendini geliştiren kişiler görevlerini daha iyi keşfedebilecek.

Ruhani görevine ulaşmak için kişinin 3. boyuttaki dünyevi kıyafetlerden arınıp, temizlenmesi çok önemlidir.

Görevliler kimdir derseniz onlar sistem değiştiriciler, dönüştürücüler veya kuruculardır.

Dünyadaki yeni çağın kuruluşuna destek veren bütün ışıklı ruhlara ne kadar teşekkür etsek azdır.

Görevli Ruhların Özellikleri Nelerdir?

Haklı olarak birçok kişi görevini merak ediyor veya görevli olup olmadığını nasıl anlayacağını soruyor.

Eğer son zamanlarda spiritüel konulara ilgi duyuyorsanız, eski medeniyetleri, kültürleri araştırıyorsanız, meditasyon yapmaya başladıysanız ve bir dizi değişimden geçtiyseniz siz de görevli kişilerden olabilirsiniz.

Görevli ruhların ışığı yüksektir. Birçok bilgiyi dna kayıtlarında getiriyorlar. İçsel uyanış bir kez açıldığında kişi buna doğru yol almaya başlıyor.

Örneğin benim doğaya olan sevgim çocukluğumdan geliyor. Daha sonrasında uzun yıllar ekoloji alanında aktivizm yaptım. Bugün de yeryüzü şifası yaparak uyanışa destek oluyorum. Çünkü yeryüzünün şifalanması için öncelikle insanların şifalanması gerekiyor.

Işık çağı çocukları genelde görevini bilerek geliyor, ama bazen kendi görevinden çok farklı işler de yapabilirler.

Uyanış çağındaki bazı kişilerin görevi öncelikle ışığını yeryüzüne indirmek ve frekansı yükseltmektir. Bazı kişiler de sadece belli bir görevi yerine getirip gidebilir. Örneğin yeryüzüne geliş amacı binlerce ağaç dikip gitmek bile olabilir.

Yukarıda da değindiğim gibi yeryüzü 3. boyuttan 5. boyuta doğru geçiyor. Görevlilerin bu geçiş aşamasında önemli rolleri bulunuyor. Işık çağının geçişini rahat bir şekilde sunmak gibi…

Bu süreçte spiritüel yolu uzun zamandır sürenlerin dünyaya geliş amacını hatırlamak, görevini almak, kim olduğunu bilmekle ilgili bir dizi süreç bekliyor.

Her görevlinin kendi amacı ve bir hizmeti var. Kimisi kendi mesleğiyle yeni çağ enerjilerini birleştirebilir. Kimisi mesleğini değiştirerek bir ışık işçisi olabilir.

Örneğin;

🌀Bir doktor, hemşire veya ebeyseniz homeopati, teta healing, reiki, biyoenerji, kozmik enerji, akapunktur veya tıbbi bitkiler gibi holistik şifa modülleriyle kendi mesleğinizi birleştirebilirsiniz. Özellikle doktor, hemşire gibi anahtar statüdeki görevlilerin şifacılık alanında yapacağı hizmetler çok daha fazla kişiye ulaşacaktır.

🌀Bir bilim insanıysanız rezonans kanunu, kuantum, evrensel enerji, biyoenerji gibi konularda daha çok araştırma yapıp insanlara yeni çağ bilgileri sunabilirsiniz.

🌀Veya bir mühendis, mimarsanız çevreci projelerle insanlığa doğa ile barışık yaşamanın ve şehri yeşillendirmenin yollarını açabilirsiniz.

🌀Bir müzisyenseniz ses frekanslarının iyileştirici gücü ile insanlara terapiler düzenleyebilirsiniz.

🌀Bir gazeteci, akademisyen, araştırmacı yazarsanız kadim yol ile yeni çağın bağlantı noktalarını bulup, bu konularda araştırma yaparak topluma katkı sunabilirsiniz.

🌀Bir veterinerseniz hayvan şifası konusunda enerjilerle çalışmaya başlayabilirsiniz. Hayvanları ruhsal şifa teknikleriyle iyileştirmek, yaşam sonu desteği vererek uğurlamak çok önemlidir.

🌀Doğa, ekoloji, çevre, hayvan hakları, kadın hakları, işçi hakları, lgbt vb birçok alanda hak savunuculuğu da yapıyor olabilirsiniz. Aktivizm yapan çoğu kişinin görevli olduğunu düşünüyorum. Aktivistlerin yaşadığı travmaları şifalandırması için özellikle ruhsal şifa çalışmalarını keşfetmesi çok önemli.

🌀Bir bankacı, finansçı, yönetici, danışman, halkla ilişkilerci, öğretmen, yönetmen, senarist, yazar, grafik tasarımcı, gazeteci, sosyolog, psikolog, ev kadını, beyaz yaka bir işçi veya birçok işe girip çıkmış bir türlü istediği işi kendisine bulamamış birisi de olabilirsiniz.

Herkes bir konuda insanlığa hizmet edecektir. Yeni çağ görevlisi ne yaparsa yapsın eski enerjiyi dönüştürerek yapacağını şimdiden söyleyebiliriz.

Birçok kişi uyanışını şifa teknikleriyle keşfettiği için kendi görevinin de şifacılık olacağını sanabiliyor. Ancak insanlığa ışık tutulacak birçok alan bulunuyor.

Bunlar neler? Hep birlikte yaşayıp göreceğiz.

Hala görevimi elime alamadım diye düşünenler varsa eğer hep dendiği gibi her şey vakti geldiğinde oluyor.

Size düşen en önemli görev bu yolu dengeli bir şekilde sürmek. Spiritüel konularda ne olursa olsun merkezinizde kalıp, kalp frekansında titreşmeye özen göstermek çok önemlidir.

Sevgi ve ışık ile…

Burcu Yeryüzü