Hayvanlarla yaşayanların bilmesi gereken 3 şey

1-Hayvanlar doğuştan şifacıdır. Yaşam enerjilerini evrenden tam olarak çekerler. Onların çakraları bizler gibi kapalı değildir. Frekansları yeryüzünün manyetik alanına uyumludur.

2-İnsanlar yaşam enerjilerini evrenden ve yeryüzünden tam olarak çekemiyor. Çünkü çok uzun zaman önce yeryüzünün manyetik alanından düşürülmüştür. Hal böyle olunca da kendisini doğanın parçası değil efendisi gibi görmeye başlamıştır. Düşük frekansla yaşamaya çalıştıkları için An’ın farkındalığından uzaktadırlar. Küçük yaşlardan itibaren çakraları tıkanmaya başladığı için oluşan baskı yüzünden mutsuz, stresli, geçmiş ve gelecek arasında yaşamaya çalışırlar. Hal böyle olunca da yaşam enerjisini çevresinden, eş dosttan veya hayvanlardan çekebilirler.

3- Hayvanların yaşam enerjileri güçlü olduğu için iyileştirici yaşam enerjilerini çoğu zaman insanlar çekebiliyor. Böyle olunca da hayvanlar hastalanabiliyorlar. Bunu önlemek için yaşam enerjisini yükseltmek ve enerjinin işleyişini anlamak önemlidir.

Mutlaka yaşamışsınızdır. Siz üzgün olduğunuzda evinizdeki kedi veya köpek dostunuz özellikle kucağınıza gelip otururlar. Böylece yaşam enerjinizi dengelerler. Veya evin içinde dolanıp negatif enerjiyi temizleyebilirler. Ancak bunu sürekli yapmaları hastalanmalarına neden olabilir. Kimse bunun olmasını istemez. Bu yüzden yedikleri içtikleri kadar ruhsal dengeleri de çok önemlidir.

Hem onların hem kendi sağlığınız için ruhsal dengenizi korumanız çok önemli. Bunun için tek yapmanız gereken çakralarınızı dengeleyerek açmak ve sevgi frekansına geçmeye niyet etmek.

Şifalanmak için birçok yol ve yöntem var. Araştırın hangisi sizi çekiyorsa ona yönelebilirsiniz. Birçok ışık işçisi var. Çeşitli iyileştirme teknikleri sunuyorlar. Belki bu eğitimleri aldıktan sonra ilerde siz de bir ışık işçisi olabilirsiniz. Kim bilir?

Bu sayede hem evinize hem dünyaya daha yüksek bir frekans ve enerji yaymış olursunuz.

Yaralı Şifacılara Not

Bütün nirvana ve aydınlanma hikayelerinin özünde frekansımızı yeryüzünün frekansına uyumlamakla ilgili olduğunu söylesem?

Bilimsel araştırmalar şifacıların titreşimlerinin Doğa’nın titreşimlerine uyumlu olduğunu ortaya koyuyor.

Bu yüzden frekansını yükselten insanlar akışta, mutlu, sevgiyle yaşamanın yolunu kendilerine açabilirler.

Bunu yaparak hem kendimizi hem çevremizi şifalandırmış oluyoruz. Çünkü insanların rezonansı yükseldikçe bilinç ve farkındalık o kadar artıyor. Bu yine bilimsel deneylerde ölçülmüş bir şeydir.

Biliyorsunuz Yeryüzünde hayvanlara ve doğaya çok fazla zulüm ediliyor.

Bu yüzden aramızda üzgün, kızgın, stresli ve tükenmiş olanlarınız olduğunu biliyorum.

Ancak yaşam enerjimizi yükselterek bu olumsuz insan dengesini değiştirmek için şu an da dünyada bulunduğumuzu hatırlatmak isterim.

Hayvanlara, doğaya ve topluma yardım etme isteğinde bulunan kişiler “görevli ruh” olarak bu zamanda burada bulunuyor.

Arada yorgun düşen yaralı şifacılara buradan seslenmek istedim. Hepimizin şifası içinde. Önce kendi şifanızı çağırıp şifalanabilir ve sonrasında hizmetinizi yapabilirsiniz.

Sevgiyi ve ışığı yeryüzüne tekrardan getirmek dileğiyle. Ve öyle de oldu.

Türler arası iletişim başlıyor…

Sevgiyle,

Burcu Yeryüzü

🌎

Hayatına güzellikler katmak, çakralarını açmak, aurasını güçlendirmek, kendisine, dünyaya ve hayvanlara şifa vermek isteyenler Evrensel Enerji Reiki Şifa Seminerlerime katılmak isterseniz mail adresimden bana ulaşabilirsiniz: burcuyeryuzu@gmail.com

Şifa Seminerlerim hakkında detaylıbilgiye buradan ulaşabilirsiniz