Genel

Toprak Ana’nın Çağrısı

Şimdi meselenin dönüm noktasına geliyoruz. Çünkü gerçekte Dünya bir çağrıda bulunmuştur, in­sanlar yıllardan beri Dünya’nın yardıma ihtiyacı olduğunu biliyorlar, hatta bu konuda örgütler oluşturup ona yardım etmeye bile çalıştılar. Ama, artık Toprak Ana’nın bekleyecek hali kalmadı.

O, “Başım dertte, yardım gönderin!” diye bir mesaj yollayabilirdi ve bunu yaptı. Peki, bu imdat çağrısına karşılık ne yollandı? Tah­min edeceğiniz gibi, foton kuşağı.

O, Dünya’nın kendini onarmasına olanak vere­cek hayırlı ve yararlı koşulları yaratacaktır. Ayrıca, foton kuşağının (olumlu ve olumsuz her şeyi) büyütme etkisi nedeniyle, sadece dengeli olan varlıkları Dünya’da sağlıklı ve bütünlük içinde kalmalarını sağlaması da niyet edilmiştir. Bunun, sanki foton kuşağı büyük bir felaket, bir musibet olarak geliyormuş gibi korkutu­cu göründüğünü biliyorum.

Kesinlikle böyle değil, o kendi kendilerini yıkıcı davranan insanların yaşam devrelerini kısaltabilir. Eğer söz konusu yara duygusal ise aynı şey geçerli değildir. Ama eğer birtakım fiziksel eylemlerde yer alıyorsa ge­çerli olabilir.

Burada tehlikede olan şey gerçekten sizin geleceğinizdir, çünkü Dünya iyi bir faydacıl filozof olarak kendi kendine, “Burada çoğunluk için en hayırlı olan şey nedir?” diye sormak zorundadır.

Ve kendini onarıp daha iyi bir varoluş haline erişme ihtiyacının yanı sıra o ayrıca, “insan ya da hayvan, mümkün olduğunca çok canlı nasıl sağ kalabilir?” diye de soracaktır. Böylece, foton kuşağının canlı nesli­ni biraz azaltmak, ama aynı zamanda insanları dengeye gelmeye teşvik edecek güdüyü sağlamak için de geldiğini söyleyebiliriz.

Kaynak: Galaktik İnsan Kitabı

Yeryüzü Şifacıları Toprak Ana tarafından göreve çağrılıyorsunuz …

Tabiat Anayla ve onun bütün çocuklarıyla kopardığımız bağı yeniden kurma zamanı…

Bu yüzden şu an da dünyanın her yerinden yeryüzü şifacıları göreve çağrılıyor.

Bizler yeryüzünün çocuklarıyız. İnsan türü aslında yeryüzün koruyucu türüdür. Ancak bir şekilde onunla bağı kopmuş.

Kendimizle ve doğayla kopan bağımızı yeni çağın ışıklı yolunda tekrardan kurabiliriz.

Eskiler gibi hem yeryüzünü hem gökyüzünü derinden hissedebiliriz. Güneş bu sefer bizim için doğuyor.

Bütünün en yüksek hayrına yeryüzünün ve insan türünün şifalanması dileğiyle…

Burcu Yeryüzü

🌿

Yerin ve göğün ışıklı ruhlarının rehberliğinde evrensel enerjiyle şifalanmak isteyenler Reiki Şifa Seminerlerime katılmak isterseniz mail adresimden bana ulaşabilirsiniz: burcuyeryuzu@gmail.com

Şifa Seminerlerim hakkında detaylıbilgiye buradan ulaşabilirsiniz