Genel

Nazar Duası: Bana gelen nazar temizlenerek geri gitsin

Nazar da neymiş? 🙂 diyenler için açıklamaya çalışalım.

Nazar ve negatif enerji maalesef çok fazla maruz kaldığımız bir gerçeklik. Biliyorsunuz bizler bir enerji okyanusunda yaşıyoruz. Negatif ve pozitif enerjiler hep çevremizde. Sürekli birbirimize enerji gönderiyoruz. Ama ak ama kara!

Bu yüzden enerji çalışması yaparak bu negatif enerjiden kurtulabilirsiniz. Başkalarına da negatif enerji göndermemeye çalışalım çünkü sonra onlar size geri dönüyor.

En çok da yakın çevrenizden nazara gelebilirsiniz, tanıdığınız kişilerin kapsama alanında olduğunuz için. Bazen insanların elinde olmadan bilinçli veya bilinçsiz bir şekilde göz değiyor.

Bu yüzden gün içinde nazar hissettiğinizde aşağıdaki cümleyi tekrarlayabilirsiniz veya sabah akşam sesli bir şekilde söyleyebilirsiniz.

“Bana gelen nazar temizlenerek geri gitti. Ve öyle de oldu.”

Bu sözü söylediğinizde veya içinizden niyet ettiğinizde negatif enerji anında karma yaratmadan temizlenir. Ve negatif enerjiyle işbirliği yapmamış olursunuz. Gelen enerji size ulaşmadan temizlenir. Karşı tarafın da başına iş açmaz.

Nazara karşı yapılacak bazı püf noktaları:

*Evdeki negatif enerjiden kurtulmak için evi sirkeyle silebilir, adaçayı ile tütsüleyebilirsiniz. Adaçayı antiseptiktir. Bu yüzden odayı arındırır. Bababannem ayrıca üzerlik otu ile de tütsülerdi. Dileyen onu da kullanabilir.

*Bir su bardağı alın. İçine bir çay kaşığı tuz, bir çay bardağı sirke koyun. Daha sonra su bardağı dolana kadar suyu koyup salonda ve yatak odanızda bir gece bekletin. Böylece düşük frekanslı enerjiyi temizleyerek bu karışımın içine alabileceksiniz. Sabah olunca da bardağın içindeki karışımı lavaboya dökün. 3 kez şu sözü söyleyin. “Nazar kalksın ulu ulu ağaçlara çekilsin”

Bardağın içinde oluşan baloncuklar negatif enerjinin göstergesi. Bunu baloncukların sayısı azalana kadar kadar birkaç gün tekrar edebilirsiniz.

*Eğer çok fazla negatif enerji varsa mum yakabilir dua dilek çalışması yapabilirsiniz.

*Üzerimde ağırlık var, çok fazla nazara uğruyorum başımdan aksilikler eksilmiyor diyenler… Nazara karşı en etkili koruma yöntemi auranızı güçlendirmektir. Bu yüzden şifa çalışmalarını araştırmaya başlayabilirsiniz. Tek başına yapamıyorum diyenler güçlü bir aura için reiki benzeri bir şifa tekniğine uyumlanabilirsiniz.

*4 elementle veya doğal taşlarla da çalışabilirsiniz. Bütün doğal taşların içinde dört element enerjisi mevcut. Dua,dilek çalışması yaparken masanıza mum, su, tuz koyabilirsiniz. En iyi anneanne ve babaanne yöntemleri bunlardır.

Hepsinin arındırma temizleme dönüştürme şifası mevcut.

Şifa olsun🙏

Enerjinizi korumanız dileğiyle…

Şifalı günler dilerim.

Burcu Yeryüzü

🌿

Hayatınıza güzellikler katmak, kendinize ve başkasına şifa vermek, çakralarınızı açmak, enerjinizi ve frekansınızı yükseltmek, nazardan korunmak veya kristal taşlarla enerji çalışması yapmak istiyorsanız Reiki Şifa Seminerlerime katılmak isterseniz mail adresimden bana ulaşabilirsiniz🌸yeryuzusifasi@gmail.com

Şifa Seminerlerim hakkında detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.