Genel

Rehber Hayvanlar: Şahin Şifası – Haberci

“Şahin göklerin habercisi Rüyalarımı sar ve Uçarken mesajı öğret bana”

Şahin, tanrıların habercisi Merkür’e benzer. Şahin size gözlemci olmayı, çevrenize bakmayı öğretir. Yaptığınız her şeyde bariz olanı gözlemleyin. Hayat size sinyaller göndermektedir.

Hayat başlangıçtır. Şahin kartını çektiyseniz, o zaman şu anda size hayatın sihrine dair bir mesaj sunulmaktadır.

Bu sihir size stresli veya sıkıntılı bir durumu aşmanız için güç aşılayabilir.

Buradaki sınav, yakınlarda dolaşan güç nüanslarını gözlemleme becerinizdir. Güç sahip olduğunuz ve kullanmadığınız bir yetenek mi?

Şahin’in görüş açısını yitirdiğinizden çözümleri bulmakta zorlanıyor musunuz? Yoksa mevcut durumun kasveti sizi maddeye dönüştürdü ve siz pencerenize vuran yağmur damlalarının seslerini duyamıyor musunuz?

Dikkatinizi verin! Siz yalnızca algılama, alma ve becerilerinizi kullanma kapasiteniz kadar güçlüsünüz.

Şahin’in çığlığıyla gelen mesajı anlamak sezgisel beceri gerektirir.

Şahin’in çığlığındaki tizlik, farkındasızlık evresini delip geçer ve sizden gerçeği aramanızı ister.

Eskiler bu görkemli avcı kuşunu onlardan önce gelen büyükanne ve büyükbabalarının dünyasından Dünya Yürüyüşleri’ne İyi Kızıl Yol’a haber getiren *elçiler olarak gördüler.

Şahin mucizevi bir şekilde haykırdığı takdirde, bu farkında ya da uyanık olmak için bir işaretti. Bu, muhalif bir kabilenin gelişini, bir çocuğun doğumunu ya da önemli bir gelişmenin kutlamasını haber verirdi.

Şahin’in çığlığı, ona maruz kalan kişinin farkındalığını yükseltme ve bir mesaj alma ihtiyacını simgelerdi.

Şahin şifası sorumlulukla dolu bir totemdir, çünkü şahin insanlar genel resmi görür.

Şahin her şeyi bir büyütecin ardından gören Fare gibi değildir.

Şahin şifası insanları, alametlerin, Özden gelen mesajların ve onlara 3 ay önce verdiğiniz kartvizitin renginin farkındadırlar.

Şahin kart yayılımınız üzerinde daireler çizip kartlardan birine konduysa, hayatınızdaki işaretlerin farkına varmanız isteniyor. O yüzden onları fark edin ve alın.

Şahin size doğru yaklaşan bir fırsatı yakalamayı öğretiyor olabilir. Öte yandan, Şahin size hayatınız üzerinde daireler çizmeniz gerektiğini ve onu daha yüksek bir perspektiften değerlendirmeniz gerektiğini söylüyor olabilir.

Bu görüş noktasından sizi uçmanın özgürlüğünden alıkoyan tehlikeleri rahatlıkla görebilirsiniz. Unutmayın Şahin’in keskin gözleri ve cesur bir yüreği vardır. Çünkü Şahin Büyükbaba Güneş’in ışığına yakın uçar.

Kaynak: Hayvanlı Şifa Kartları

Not: Rüyalarında özellikle beyaz şahini görenler görevli olabilirler. Ataları tarafından yola çağrı alıp rüyalarında eğtilebilirler. Onlardan gelen mesajları ve işaretleri takip edebilirsiniz. Öteden beri Yeryüzüne ışığı getirecek görevli ruhlara beyaz kuşların göründüğü söylenir. Yeryüzünün güzel yürekli insanlara, şifacılara ihtiyacı var. Kutlu olsun yolunuz.