Mavi Alev: Bu günlerde birçok kişi Mavi görüyor

Göz kapaklarının ardında uzayın karanlığının tam bilgisi mevcut. Ne ararsan vücutta…

Bu günlerde birçok kişi mavi görüyor… Rüyasında, meditasyonunda maviyle ilgili mesajlar alıyor… Benim maviyle ilgili serüvenim yaklaşık 4 yıl önce başladı. O kadar çok mavi gördüm ki rüya ve vizyon deyince aklıma sadece mavi geliyordu.

Maviyle ilgili bilinmesi gereken en önemli şey Mavide insan türünün orjinal halinin sırrı gizli.

Alev’in en saf hali: Mavi

Birçoğunuz dikkat etmiştir. Bir mum yandığında ateşin en dibinde mavi bir renk görürsünüz. Çünkü ateşin, ışığın en saf hali mavi kordur. Yeryüzünün kalbindeki magma ateşi kırmızıyken, gökyüzündeki ateş soğuk soğuk alevdir.

Ateşin yüksek boyutlardaki hali artık soğur, daha mavi ve mor ışıklara bürünür. Üst çakraların rengide mavi, mor ve beyazdır. Bu renkleri frekansı artan birçok kişi bunları görebilir.

Kırmızı ve mavinin karışımından mor oluştuğu için mor da en güçlü, şifalı ışıklardan birisidir. Mor tepe çakrasının rengidir. Bazı kişiler mavi yerine mor ağırlıklı renkler de görebilir.

3. Göz Çakrasının Rengi: Mavi

Mavi; 3. Göz çakrasının rengidir. Açıldığında indigo renginde harika parlak bir mavi görmeye başlarsınız… Bu çakranız açıldıkça sezgileriniz güçlenir iç gözünüz ve orjinal mavi kopyamız canlanmaya başlar. Kişinin içsel gözü canlandıkça frekansı da artar. Daha çok sarı, pembe, yeşil gibi renkleri görebilir. Enerjisini yükseltip korudukça Sevgi frekansına geçer. Yaşamı sevgiyle yeşertmeye başlar.

Nazar boncuğunun mavi göz şekli de üçüncü göz çakramıza işaret eder. Zira bu çakra açıldığında nazardan korunmayı da öğrenmeye başlarsınız. Auranız güçlenir. Nazarı savuşturabilir hale gelirsiniz.

İç gözün canlanışı: Yoga, şifa veya enerji çalışması yapan kişilerin Anahata çakrası açıldığında bağlantılı olarak üçüncü göz çakrasına güçlü bir enerji gönderir. Bu sayede kristalize elmas gözleri ve florasan parlaklığındaki mavi rengi görebilirler. Hepsi bedenimizde ruhun canlanmasıyla ilgilidir.

Mavi ve Kırmızı Ayak İzimiz

Kırmızı renk yeryüzü ayak izimizin, mavi renk gökyüzü ayak izimizin rengidir. İkisini canlandıran tasavvufi deyimle çift renkli hırkayı giyer.

Örneğin Toltek Şamanlarında güneyin savaşçısının rengi mavidir. Bu kişiler yeryüzü koruyucularıdır. Enerjileri ve frekansları yüksektir.

Özetle yeryüzü ateşi kırmızı, gökyüzü ateşi mavidir. Çünkü bizler hem yeryüzünün hem gökyüzünün çocuklarıyız. Yıldız çocuklarının ışık bedenleri canlandıkça hayatlarındaki mavi renkte canlanmaya başlar.

Kehanetin Rengi: MaviMavi aynı zamanda kehanetin rengidir. İç göz aktifleştikçe duru görü de artar. Rüyanızda mavi renk görüyorsanız bu rüyalar habercidir. Gelecekten size mesaj getirirler. Onları dikkate alabilir veya not edebilirsiniz.

Mavilim Mavişelim…

Bu günlerde yeryüzünden gelen kırmızı kundalini enerjisi ile gökyüzünden gelen yoğun enerji ışınları bizleri epey aktive etti. Çakralarımız açıldı, karmik ve geçmiş sorunlarımız şifalandı. Hep birlikte yeni bir dünyanın doğuşuna doğru adım adım gidiyoruz.

Herkesin şifası vaktinde gelir. Eğer hala çakralarım açılmadı diyorsanız endişe etmeyin. Veya benim çok açıldı deyip gururlanma yaşayanlar olabilir. Gururlanma böbürlenme enerjisi yayabildiği için egoya dikkat etmek gerekiyor. 3. göz çakrası az veya çok çalışırsa kişi olaylara geniş açıdan bakamaz, ego ortaya çıkar. Bu yüzden her şeyde dengeli olmalıyız. Ego yayan kişilerle aranıza mesafe koyabilirsiniz. Onlarla iletişim kurmak o enerjiye bağlanmak demek. Enerji kabınızı yani bedeninizi korumanız ruh sağlığınız açısından en önemli şeylerden birisidir. Her halukarda toplumdan buram buram ego enerjisi geldiği için “enerjim sadece bana akıyor” diyerek ışıktan oluşan yumurtamsı kozanızı koruma altına alabilirsiniz.

Elbetteki hoşgörü elzem. Hem kendinize hem başkalarına… Zaten hepimizin özü bu. Bu tıpkı şuna benziyor. Var olan bir organımızı keşfetmeye…

Konuya dünyanın ve insanlığın şifalandığı açısından bakmalıyız. Çakralar açıldıkça hem bireysel hem toplumsal farkındalık gelişiyor enerji yükseliyor bilinç artıyor. Bu konuda, kendi beden bilgeliğiniz için neler yapabilirsiniz biraz araştırabilirsiniz. Atalarımız eskiden güneş tapınakları yapmış veya ses meditasyonları… Hepsi çakraları aktifleştiren güzel yöntemlerdendir. Enerjiyi yükseltmek ve korumak için yol her zaman sürülmüştür. Bugün de artık bu konuda sistemli birçok yol bulunuyor. Eskiden el vermek aile içinde olurdu. Veya bu yolu süren tapınak, dergahlarda olurdu. Üstat ruhlar, ata ruhları veya doğanın ruhları ancak belli eğitimden geçenlere yardımcı olabilirdi. Artık bu yol nihayetinde sevgiyle şifalanmak ve şifanın elçisi olmak isteyenlere de açılmıştır. Bugün sertifikalı eğitimler eşliğinde bütün dünyanın hizmetine sunulmuştur. Geleceğin okullarında da bu konular yerini bulacaktır. Şu an da şifalanan herkesin aktivist gibi yeryüzünün iyiliği için çalışan kişiler olduğunu söyleyebiliriz…

Enerjiyi Çağırmak: Ses ve Renk Çalışması

İç gözünüzü canlandırmak ve gökyüzü enerjisini hayatınıza çağırmak için renk ve ses terapisi yapabilirsiniz.

Kimisi sese kimisi görsel hafızaya daha yatkın oluyor. Şifa sminerlerimde mavi ve mor renkle çalışmayı bu yüzden çok seviyorum.

Örneğin odanıza mavi renkli bir tablo asabilir, mavi renkli kıyafetler giyebilir veya takılar takabilirsiniz. Mavi far, mavi flar, mavi bir tişört gibi…

Üçüncü göz çakrasının müziklerini dinleyebilirsiniz. Ses frekansları çok etkilidir. Bu yüzden bunu kontrollü yapmakta fayda var. Diğer çakraları da dengelemeyi ihmal etmeyin. Çakralar buz dağının altı gibidir. Geçmişten beri getirdiğimiz sorunlar çakralarımızda auramızda birikir. Bu yüzden çakralar dengelenerek temizlenerek açılmalıdır.

Yerküre de mavidir. Bu yüzden auranızı güçlendirmek ve kendinizi koruma çalışması yaparken etrafınızda mavi, mor ışık imgeleyebilirsiniz. Böylece auranız dünyanın manyetik alanına uyumlanmaya başlar. Çakralarınızı dengeleyerek açabilir ve beden bilgeliğini öğrenmeye başlayabilirsiniz.

Yeryüzü ve Gökyüzünün tüm çocukları şifanız içinizde…

Tek yapmanız gereken şifanızı çağırmak. Özünüz sizi bekliyor…

Işık ile…

Burcu Yeryüzü

💙

Not: Her insanın mavi kopyası bulunuyor. Mavi kopya şifası güçlü bir enerjidir. Bu enerjiyle kırklanıp paklanmak isteyenler danışmanlık için bana yazabilir: yeryuzusifası@gmail.com