Genel

Yükseliş Sürecine Hazır mıyız?

Sevgili İlker Durmaz’ın paylaşımı:

Dostlarım önemli dönemlerden geçiyoruz. Bu geçiş döneminde yayınlanan mesajlar, yazılarda Boyut değişimi, DNA aktivasyonu, aydınlanma, 13lü Çakra sistemine geçiş, zihinlerin açılması, bilincin yükselerek yüksek Benlikle Bir olması gibi mucize sayılabilecek gelişimleri müjdeliyor.

Ne mutlu!!! Hepimiz süperiz, EVET diyoruz oluyor.. mu acaba?

Eğri oturalım doğru konuşalım: Bu gelişmelerin hepsi mümkün ama bunları yaşamanız size bağlı.

Örneğin:

– Bunca zamandır kendi üzerinizde çalıştınız mı?

– Aile atalardan veya Karmadan gelenleri fark ettiniz mi?

– Önünüze çıkan konuları şifalandırmak ve arınmak üzere neler yaptınız?

– Vücudunuza iyi baktınız mı?

– Toksinlerden, zararlı kimyasallardan arındınız mı?

– Çakralarınız açık ve dengeli mi?

– Düzenli meditasyon ve yoga, pilates, yürüyüş gibi çakraları, meridyenleri ve vücudunuzu düzenleyen, iyi gelen aktiviteler yapıyor musunuz?

– Negatif inançlardan, yargılardan, eleştirlerden ne kadar arındınız?

Bu gibi önemli zamanlarda yazılanlar, verilen mesajlar mümkün. Ama bunların hepsi kendinize yaptığınız yatırıma bağlı. Yükseliş yolunda inanılmaz büyük yardımlar alıyoruz evet. Ama hepimizin gelişimi kendi çalışmalarımız doğrultusunda ve akışa uygun bir şekilde gerçekleşiyor.

Sadece olabileceğimizin en iyisi olmaya niyet edelim. Önümüze gelen konuların, sorunların farkında olalım. Elimizden geldiğince çalışalım, arınalım. Ne yapabiliyorsak.. Yol bizim yolumuz…

Ve HEP AÇIK!

Sevgi ve ışıkla

Çakralarınızı dengeli bir şekilde açmak, hayatınıza güzellikler katmak, kendinize ve başkalarına şifa vermek, enerjinizi yükseltmek, geçmiş travmaları şifalandırmak, enerji temizliği yapmak, karmik temizlik yapmak, kordon temizliği yapmak, nazardan, negatif enerjilerden korunmak isteyenler Evrensel Enerjinin izinde kişisel danışmanlık için benimle iletişime geçebilir: burcuyeryuzu@gmail.com

Şifa Seminerlerim hakkında detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.