Genel

Şamanik Rehber Hayvanlar: At Şifası – Güç

Bilgelik gücünü elinize alın…

Bir şifacı olan Dreamwalker, Arapaho Halkını ziyaret etmek için düzlüklerde yürüyormuş. Yanında piposu varmış. Siyah uzun saçlarına bağlanmış tüy yeri işaret ediyor, onun bir barış insanı olduğunu simgeliyormuş.

Bir tepenin üzerine çıktığında Dreamewalker ona doğru koşan bir yabani At sürüsü görmüş.

Siyah Aygır ona yaklaşmış ve yolculuğunda bir yanıt arayıp aramadığını sormuş. Şöyle demiş “Ben yanıtın yaşadığı boşluktan geliyorum. Sırtıma bin ve karanlığa girmenin ve ışığı bulmanın gücünü öğren.”

Dreamwalker Siyah Aygır’a teşekkür etmiş ve Rüya Zamanı’nda şifasına ihtiyaç olduğunda onu ziyaret etmeyi kabul etmiş.

Ardından Sarı Aygır yanına yaklaşmış onu aydınlığın var olduğu Doğu’ya götürmeyi teklif etmiş.

Dreamwalker orada ulaştığı yanıtları başkalarına öğretebilecek ve onları aydınlatabilecekmiş.

Bir kez daha Dreamwalker Sarı Aygır’a teşekkür etmiş ve yolculuğunda bu güç nimetlerini kullanacağını söylemiş.

Sonra oyuncu bir edayla kırmızı Aygır yaklaşmış.

Dreamwalker’a iş ve ağır şifacılığı oyunun keyifli tecrübesiyle dengelemenin mutluluğundan söz ermiş.Dreamwalker’a, anlattıklarına mizah kattığı takdirde, onu dinleyenlerin dikkatini daha iyi ve uzun süre çekebileceğini hatırlatmış.

Dreamwalker ona teşekkür etmiş ve bu mutluluk armağanını hatırlayacağına söz vermiş. Dreamwalker varış noktasına varmak üzereymiş.

Arapaho Halkı hemen yakınındaymış.

Bu sırada sürünün önünde Beyaz Aygır belirmiş.Dreamwalker Beyaz Aygır’ın sırtına binmiş.Beyaz Aygır diğer tüm atlar için haberciymiş ve güçteki bilgeliği temsil ediyormuş.

Bu olağanüstü at, dengeli şifa zırhının cisimleşmiş haliymiş.

“Herhangi bir güç suistimali insanı bilgeliğe götürmez” demiş Beyaz Aygır.

“Sen, Dreamwalker, bu yolculuğu yardıma ihtiyacı olan bir kardeşini iyileştirmek, kutsal pipoyu paylaşmak ve Tabiat Ana’yı iyileştirmek için yaptın. Tevazunla, Yüce Ruh’un bir aracı olduğunu biliyorsun. Ben seni sırtımda taşırken sen de insanların ihtiyacını sırtında taşıyorsun. Bilgelikte, gücün herkese dağıtılmadığını, yalnızca sorumluluğu dengeli bir şekilde taşımaya istekli insanlara ödül olarak sunulduğunu anlıyorsun.”

Şaman Dreamwalker yabani atların ziyaretiyle iyileşmişti ve Arapaho’ya gelme amacının, bu armağanları onlarla paylaşmak olduğunu anlamıştı.

Kaynak: Hayvanlı Şifa Kartları

Not: Boynuzlu at görenler 3. göz çakrasının aktifleşeceğiyle ilgili bir mesajdır bu. Bugünlerde sezgileriniz artabilir ve olayları daha geniş açıdan görebilirsiniz.

Burcu Yeryüzü

Yerin ve göğün ışıklı ruhlarının rehberliğinde evrensel enerjiyle şifalanmak isteyenler kişisel danışmanlık için benimle iletişime geçebilir: burcuyeryuzu@gmail.com

Şifa Seminerlerim hakkında detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz