Genel

Yeni Ay için Şifa Çemberi: Doğa Ana’nın Bahçesine Çağrılıyorsunuz

Yerin ve Göğün Işıklı Ruhları tarafından Doğa Ananın Bahçesine çağrılıyorsunuz…

Toprak Ana’mızın sevgili çocuğu Boğa’da gerçekleşen Yeni Ay’ımız kutlu olsun. Mayıs gerçekten de bolluk ve bereketiyle geldi. Hem güneş hem ay boğa burcunda. Yerin ve göğün kalbi adeta Boğa’da atıyor. Venüsün kızı olarak bu enerjiyi kaçırmak istemedim. Doğuştan kutsanmış bu enerji dem bu demdir diyor. Sizi doğa ananın bahçesinde çiçek açmaya çağırıyor.

Yeni bir döneme giriyoruz. 7 yıllık bir dönem kapandı. Uranüs 2028’e kadar boğa burcunda kalarak hayatımıza güzellikler getirecek. Tabiat Anadan beslenip büyüyeceğimiz bir döneme giriyoruz.

Dilediğiniz gibi tabiatta salının. Gül koklayın gül ekin. Eteğinizdeki ışık tohumlarını toprak ananın bahçesine salıverin🌻Yükseliş sürecinde Doğa Ana’mız bize el veriyor.🤚

Bütün kızkardeşlerimi, ışık taşıyıcılarını şifa çemberine davet ediyorum. Dileyenler Reiki ile hazırladığım şifa çemberine “Evet” diyerek katılabilir.

“Yerin ve Göğün ışıklı ruhlarının rehberliğinde Tabiat Anamız, insanlar ve hayvanlar şifalansın. Türler arası iletişim başlasın. Işık yeryüzüne demirlensin. Ve öyle oldu.”

Yeni Ay meditasyonu:

Dileyen hafif bir müzik eşliğinde gözlerini kapatıp gökyüzünden yeşil bir ışığın kalbine aktığını düşünüp, akan ışığın ayaklarından yeryüzüne kök salıp çiçeklendiğini düşünebilir. Üstünüzde yeşil çimenlerden çiçekli bir elbise hayal edebilirsiniz.

Sevgiyle

Burcu Yeryüzü

Yeryüzü ve gökyüzü enerjisiyle şifalanmak isteyenler kişisel danışmanlık için benimle iletişime geçebilir: burcuyeryuzu@gmail.com

Şifa Seminerlerim hakkında detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.