Genel

Hepimizin annesi Toprak Ana’nın ve yaratıcı dişil gücün Anneler Günü kutlu olsun

Dünya Ana’mızın ve bütün kadınların anneler günü kutlu olsun. Yaratıcı dişil enerjinin yarattığı canlarız. Bu yüzden bütün dişil gücün yarattığı kainatın, yıldızların, doğanın, insanların, hayvanların, bitkilerin, dağın, taşın, suyun, havanın, ateşin, toprağın hepsinin canı kutlu olsun. İçimizdeki dişili onurlandıralım. Dişil gücümüzü keşfedelim.

Yeryüzü Şifası Canlanıyor

Dünya’nın adı birçok kültürde farklı dile gelmiş: Toprak Ana, Tabiat Ana, Doğa Ana, Gaia, Pachamama gibi..

Yol sürülmez olunca Halklar onun varlığını unutturmamak için kişileştirerek hafızamıza yerleştirmiştir: Fatma Ana, Meryem Ana, Miryem Ana, Shakti gibi….

Taktığımız Ana Fatma kolyeleri doğanın elinden başkası değil… Çoğu kişi bunu bilmiyor. Hatta Doğa’nın bir ruhu olduğunu bile bilmiyor. Ne mutlu ki Tekamül ve Yükseliş sürecinde bütün bu gerçekler tekrardan gün yüzüne çıkıyor.

Doğa Ana’mızı görelim, sevelim, onu koruyalım. Doğayla bütünleşik yaşayalım. Kimyasalları plastikleri yaşamımızdan çıkartalım. Hayvanları tıktığımız kafeslerden çıkartıp özgürleştirelim. Ve öyle de oldu🙏 İzlemeyenler için bugüne özel Moana filmini izleyerek yemyeşil bir gün geçirebilirsiniz. Film yarı tanrı bir insanın doğaya yaptığı ihanet anlatılıyor. Ve kahraman kızımız Moana’nın doğa anayı kurtarması konu ediliyor. Filmdeki o küçük Moana biziz. Doğa anayı bizler kurtaracağız. Başkası değil.

Bugüne özel bir deyiş sizlerle paylaşmak istedim. Yeryüzünün en eski adı Ma’dır. Ozanımız bunu çok güzel dile getirmiş: Hak Mimarım: Bir Ma idim, şekil insana yetiştim

Yeryüzüne dokunalım. Kırmızı ve mavi ayak izimizi birleştirip doğa anamızın yoluna tekrar girelim.

Bugün ona olan hediyenizi doğaya ve hayvanlara yardım ederek verebilirsiniz.

Aşk ile

Bucu Yeryüzü

Yeryüzü ve gökyüzü enerjisiyle şifalanmak isteyenler kişisel danışmanlık için benimle iletişime geçebilir: burcuyeryuzu@gmail.com

Şifa Seminerlerim hakkında detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.