Genel

Ruhun Doğumu: Her şeyin parçası olduğunu hissetmek

Zihninden ikinci kez doğmak için cenin pozisyonunda yat, anne karnında olduğunu hayal et. Kalbinin atışını dinle. Ve Dünyanın kalbinin atışını. Her şeyin parçası ol. Ağaçlardan, taştan, okyanustan nefes al. Sadece anne karnında olduğunu hayal et. Tek anlaman gereken, Dünya olduğun. Hepsi bu. Sadece şunu anlaman lazım: Dünyanın bir hücresinden ibaretsin. Dünyanın bir parçası olduğunu anlayınca Dünyaya bağlı olarak yaşamaya başlarsın. Ama bunu anlamazsan sadece bir virüs olursun. Şunu anla: Bedenin var olan en evrilmiş maddedir. İnsanlığın hayatı, Dünyanın hayatına sıkı sıkıya bağlıdır. İnsanlık, bir bütün olarak Dünyaya olumsuz bir şey yaparsa, bütün evrim boşa gider. Zihinden ikinci doğuşun ne olduğunu anlamak, nerede durduğumuzu anlamak demektir. Kim olduğumuzu anlamak demektir. Yeniden doğmaya bilinçli olarak karar ver.

Bir karışımız. Dört DNA’nın karışımı. Bu nedenle kim olduğumuzu bile bilmiyoruz. Nereye gittiğimizi de. Ne arayacağımızı bile bilmiyoruz. Bu nedenle iyi bir şey yaptığında, kötüymüş gibi geliyor. Kötü bir şey yaptığındaysa iyiymiş gibi geliyor. Yapman gereken şey almak. Atalarından kalan ve içinden gelen her şeyi almak. Ve buna dayanarak insanlığını ilan etmelisin. Asıl bedeninin Dünya olduğunu unutma. Yuvan da burası. Buna saygı gösterdiğin sürece her şey iyi olur. Aksi taktirde yaratılan her şey, türümüzün tamamı yok olup gider.

Perulu bir şaman (Human belgeselinden)

Yolu süren yolculara önemli bir not: Rüyasında bebek doğuranlar, bebek sevenler veya arada yorulup bebeği taşıyamayıp bıraktığını görenler… Gelecekte kendi ruhunuzu doğurabilirsiniz. Işık bedenin doğumunun en güzel sembolü saf bir bebektir. Ölmeden önce ölmek için yeniden doğmak gerekir. Bunu görenlerin şifası içinde. Işık sizi çağırıyor.

Burcu Yeryüzü

Yeryüzü ve gökyüzü enerjisiyle şifalanmak isteyenler kişisel danışmanlık için benimle iletişime geçebilir: burcuyeryuzu@gmail.com

Şifa Seminerlerim hakkında detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.